مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 3 بهمن 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 5 - رئال بتیس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اولین واکنش رسمی مدیرعامل استقلال به حواشی آبی‌ها
سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 17:13
اولین واکنش رسمی مدیرعامل استقلال به حواشی آبی‌ها
مدیرعامل استقلال با انتشار پیامی از هواداران و پیشکسوتان درخواست کرد تا به آرامش این باشگاه کمک کنند.

به گزارش "توپ 90"، سیدرضا افتخارى مدیرعامل باشگاه استقلال در آستانه دیدار این تیم با ذوب آهن پیامى خطاب به هواداران استقلال صادر کرد. در این پیام آمده است:


هواداران عزیز و پر شور استقلال
همه اعضاى باشگاه از بازیکنان، کادر فنى و مدیریتى باشگاه، شما را سرمایه اول و آخر خود دانسته و به نارضایتى تان از نتایج تیم حق مى دهند و شما را شایسته بزرگترین موفقیت ها مى دانند. مطمئنا بدشانسى ها، مصدومیت ها و حاشیه ها از بین مى روند و با حمایت و همراهى شما روزهاى خوب استقلال همچون گذشته فرا مى رسد.


حمایت شما از تیم در فصل گذشته در اوج نتایج بد ابتدایى، با نتایجى خوب همراه شد و پایان یافت. از شما مى خواهم بدون توجه به حاشیه هاى ایجاد شده که براى آنها تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد، همدل و همصدا روز چهارشنبه به حمایت از تیم خود بپردازید تا بازیکنان و کادر فنى با روحیه بالا بتوانند در جهت جلب رضایت شما قدم بردارند. امروز استقلال بیش از هر زمان دیگر به شما نیاز دارد.


دست هواداران، پیشکسوتان بزرگوار و همه افرادى که موفقیت استقلال را آرزومندند مى بوسم و از آنان درخواست مى کنم در این شرایط حساس به کمک باشگاه بیایند تا در کنار همدیگر و با حمایت هواداران پرشور روزهاى خوب را براى استقلال رقم بزنیم.