مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 29 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال مادرید 2 - ختافه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش جالب بالوتلی به دعوای نیمار و کاوانی(عکس)
سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 17:13
واکنش جالب بالوتلی به دعوای نیمار و کاوانی(عکس)
ماریو بالوتلی، ستاره ایتالیایی جنجالی، فرصت اظهارنظر در مورد تنش اخیر بین نیمار و کاوانی را از دست نداد و در اینستاگرام به این موضوع واکنش نشان داد.

به گزارش "توپ 90"، همانطور که پیش بینی می شد، ورود نیمار به پی اس جی حاشیه ها در این باشگاه را بیش از گذشته افزایش داده است.

گفته می شد که بین او و کاوانی اختلافاتی وجود دارد و این موضوع در بازی دو شب پیش برابر لیون، رنگ واقعیت به خود گرفت و علنی شد. این دو بازیکن بر سر زدن ضربات آزاد و پنالتی با یکدیگر اختلاف دارند و مقابل لیون نیز بر سر همین مساله با یکدیگر به مشکل برخوردند.

ماریو بالوتلی، ستاره سابق اینتر، میلان و من سیتی که از سال گذشته به نیس پیوسته، با گذاشتن عکس صفحه اول نشریه اکیپ در استوری اینستاگرام خود به دفاع همه جانبه از نیمار پرداخت و نوشت:« نیمار تو حتی نباید برای زدن ضربات (آزاد و پنالتی) از کسی اجازه بگیری.»

در واقع بالوتلی معتقد است که توانایی های نیمار به حدی است که کاوانی نباید خود را با او مقایسه کند. لازم به ذکر است که بالوتلی و کاوانی رابطه خوبی با یکدیگر ندارند و در بازی فصل گذشته نیس و پی اس جی تا مرز درگیری فیزیکی نیز پیش رفتند.