مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 25 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی دی‌سی‌یونایتد 4 - پرتلند 1(دبل وین‌رونی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی شالکه - بایرن مونیخ
سه شنبه, 28 شهریور 1396 ساعت 12:28
پیش بازی شالکه - بایرن مونیخ
دو تیم شالکه و بایرن، امشب در ورزشگاه ولتینس آره نا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش "توپ 90"، شالکه فصل گذشته نتایج بسیار ضعیفی کسب کرد و اصلا در حد و اندازه انتظارات ظاهر نشد. با این حال آنها در این فصل خوب بوده اند و تا به اینجا در رده چهارم جدول هستند. بایرن مقابل ماینز کاملا آماده به نظر می‌رسد ولی کارلو آنچلوتی نیاز به چرخشی کردن ترکیبش دارد و از همین رو تغییرات بسیاری در این تیم ایجاد کرد.  بایرن در این فصل در 4 بازی خود، 3 پیروزی کسب کرده و با 9 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفته است. دورتموند با 10 امتیاز صدرنشین است و بایرن در صورت لغزش رقبا، مستقیما به صدر جدول صعود خواهد کرد.

اما شالکه که وضعیت خوبی در فصل گذشته نداشت، این فصل شروع خوبی در لیگ داشته و آنها نیز از 4 بازی خود، 9 امتیاز کسب کرده و روند نسبتا خوبی در پیش گرفته اند.

غایبین بایرن برای این بازی، بازیکنان بسیار کلیدی تیم هستند.  دیوید آلابا، خوان برنات، مانوئل نویر و آرین روبن، قادر به همراهی تیمشان در این بازی نیستند. جانشین نویر در درون دروازه اولریش خواهد بود که مسئولیت سنگینی بر دوش این گلر است. اما بدشانسی اصلی آنچلوتی، مصدومیت دو مدافع چپ اوست و او امشب از رافینیا، مدافع راست خود در این پست استفاده می‌کند.

روبن نیز که در بازی اخیر بایرن خوش درخشیده، در این بازی غایب خواهد بود. و احتمالا کومان جای او را پرخواهد کرد. شالکه اما محروم و مصدومی ندارد و با ترکیب اصلی خود به این بازی می‌رسد. حال باید دید که کدام رقیب بهتر کار خواهد کرد و نتیجه لازم را کسب می‌کند.

ترکیب احتمالی: