بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت جباری و رحمتی بعد از عذرخواهی مقصران!
دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 15:19
بازگشت جباری و رحمتی بعد از عذرخواهی مقصران!
سرمربی استقلال امروز خواهان بازگشت رسمی مهدی رحمتی و مجتبی جباری به تمرینات شد  اما ظاهرا این موضوع به این سادگی ها حل نخواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، علیرضا منصوریان سرمربی استقلال امروز از سید رضا افتخاری مدیر عامل باشگاه استقلال درخواست کرد سید مهدی رحمتی و مجتبی جباری کاپیتان های تیم، از امروز در تمرینات حضور داشته باشند.


سرمربی آبی پوشان در همین خصوص به مدیرعامل باشگاه گفت: مسئولیت فنی تیم با من است و رحمتی و جباری هم باید کنار سایر بازیکنان در تمرین حضور داشته باشند.


این درخواست علیرضا منصوریان نشان می دهد سرمربی آبی ها تحت فشار اعضای هیات مدیره جدایی رحمتی و جباری را تایید کرده؛ اما حالا با توجه به برخی اتفاقات از این موضوع صرف نظر کرده و بر خلاف قول و قرارهای قبلی تصمیمی برای جدایی دو کاپیتان خود ندارد.


سرمربی استقلال طی 24 ساعت گذشته انتقادات زیادی را بابت این تصمیم خود متحمل شد؛ اما حالا با رای اعتماد دوباره هیات مدیره می خواهد تمامی بازیکنان رختکن این تیم را در اختیار داشته باشد.


اما موضوع به همین سادگی ها حل نخواهد شد؛ چراکه رحمتی و جباری حس می کنند بی دلیل از حضور در تمرینات منع شده اند و با این شرایط به شخصیت آنها توهین شده است. دو کاپیتان استقلال از این که منصوریان به آنها اعتقاد دارد راضی هستند؛ اما معتقدند که او آنها را از حضور در تمرین منع نکرده است که حالا خواهان بازگشت شان شود.


جباری و رحمتی تنها در شرایطی امروز با تیم تمرین می کنند که کسانی که آنها را از تمرین منع کرده اند، رسما عذرخواهی و البته دلیل این تصمیم عجیب را اعلام کنند.


با این شرایط ظاهرا ماجرای عجیب کنار گذاشته شدن رحمتی و جباری  به این سادگی ها حل نخواهد شد و درخواست منصوریان برای بازگشت به تمرینات تنها در صورت عذرخواهی رسمی عاملان این اتفاق عملی خواهد شد.


با این شرایط در صورتی که جباری و رحمتی امروز با استقلال تمرین کنند به آن معنی است که اعضای هیئت مدیره با آنها تماس گرفته اند و این اتفاق عجیب را از دل آنها در آورده اند.