مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهدی فنونی ـ محمود فکری؛ کدام شوت قدرتی‌تر است؟
دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 14:18
مهدی فنونی ـ محمود فکری؛ کدام شوت قدرتی‌تر است؟
صدرنشین رقابت‌های لیگ دسته اول تیمی جز نفت‌مسجدسلیمان نیست که با مربیگری محمود فکری در این رقابت‌ها فعلا با 12 امتیاز از 4 بازی یکه تازی می‌کند. 

به گزارش "توپ 90"، محمود فکری با سابقه سال‌ها کاپیتانی استقلال امروز مقابل تیمی قرار خواهد گرفت که از قدیم محل تردد استقلالی‌های قدیمی بوده، از مرحوم پورحیدری تا اصغر شرفی، مهدی پاشازاده و ... تیم آلومینیوم اراک که بنا بر سنت قدیمی دوباره سراغ یک استقلالی رفته و مهدی فنونی‌زاده را به عنوان مدیرفنی استخدام کرده است. 


اراکی‌ها در ابتدای فصل علی حنطه را به عنوان سرمربی به خدمت گرفتند که او در 4 هفته حضورش آن هم با شرایطی که این تیم صنعتی داشت، فقط 2 امتیاز کسب کرد و با رفتن او صندلی مربیگری به حامد بصیری کاپیتان آلومینیومی‌ها واگذار شد تا شاید او تغییری در شرایط تیم بدهد. او در اولین حضورش روی نیمکت آلومینیوم مقابل تیم صدرنشین جدول قرار خواهد گرفت. مطمئنا کار فکری آن هم در اراک آسان نخواهد بود؛ اما او امسال فصل را با هدف رتبه‌ای خوب و صعود به لیگ‌برتر آغاز کرده است. مطمئنا جدال فکری و فنونی‌زاده ـ بصیری یکی از مسابقات جذاب این هفته را شکل خواهد داد. مسابقه‌ای به یاد شوت‌های مهارنشدنی این دو بازیکن مهم فوتبال ایران و استقلال در سال‌های گذشته.