مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 27 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی گنگام 1 - پاری سن ژرمن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دیدار مجدد مهاجمان پاسی در ورزشگاه راه‌آهن
دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 14:18
دیدار مجدد مهاجمان پاسی در ورزشگاه راه‌آهن
تیم فوتبال راه‌آهن که بعد از سقوط به لیگ یک به دنبال بازگشت به رقابت‌های لیگ‌برتر بوده در این دو سال روزهای سختی را پشت سر می‌گذارد.

 به گزارش "توپ 90"، این تیم که با هدایت محسن بیاتی‌نیای جوان هنوز بعد از گذر از 4 هفته حتی یک امتیاز هم از این رقابت‌ها کسب نکرده‌، شرایط سال گذشته استقلال اهواز را دارد و با توجه به شکل مدیریت یکی از گزینه‌های سقوط است. البته اگر آنها بتوانند در مقابل تبریزی‌ها در خانه پیروز شوند، مطمئنا شرایط طور دیگری برایشان رقم خواهد خورد و می‌توانند روی دور نتیجه‌گیری بیفتند.


در حال حاضر محسن بیاتی‌نیا بازیکن فصل گذشته این تیم هدایت این تیم را عهده‌دار است و به دنبال اولین پیروزی در قامت مربی این تیم است. جالب اینکه او امروز مقابل هم‌تیمی سابقش در تیم پاس بزرگ تهران قرار می‌گیرد، مهاجمی که از ستاره‌های به یادماندنی این تیم سفیدپوش تهرانی بود. رسول خطیبی که تا به حال با دو تیم مختلف به لیگ‌برتر صعود کرده و امسال هم قصد دارد با ماشین هت‌تریک کند.


ماشین‌سازی با هدایت رسول خطیبی تنها 4 امتیاز تا بدین جا کسب کرده و آنها یکی، دو هفته‌ای به دلیل تغییرات مدیریتی مشکلاتی داشتند و اکنون با ثبات در کادر مدیریت کارشان را بهتر پیش خواهند برد.