مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 3 - زنیت 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رییس دوچرخه سواری می رود، ملی پوشان بازماندند!
دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 14:18
رییس دوچرخه سواری می رود، ملی پوشان بازماندند!
به رغم مشکلات فراوان روادید رییس فدراسیون دوچرخه سواری برای سفر به نروژ صادر شد.

به گزارش "توپ 90"، در شرایطی که تیم ملی دوچرخه سواری ایران به دلیل صادر نشدن روادید حضور در مسابقات جهانی جاده ۲۰۱۷ در نروژ را از دست داده، رییس فدراسیون بعد از چند روز موفق به دریافت ویزا شد!


سایت فدراسیون دوچرخه سواری در این باره نوشت: «خسرو قمری رییس فدراسیون دوچرخه سواری در انتخابات ریاست اتحادیه جهانی که اواخر این هفته در نروژ برگزار می شود، حضور پیدا خواهد کرد. پس از تاخیر در صدور روادید و مشکاتی که موجب عدم حضور ملی پوشان کشورمان در مسابقات جهانی نروژ شد، روز گذشته ویزای خسرو قمری رییس فدراسیون ایران و رییس کمیته جاده و تریال آسیا صادر شد.


رییس فدراسیون دوچرخه سواری امروز صبح به ترکمنستان سفر کرد تا در کنار ملی پوشان کشورمان در مسابقات داخل سالن ترکمنستان حضور داشته باشد. قمری به همراه اصغر خالقی دبیر کمیته تریال آسیا پنجشنبه صبح راهی نروژ خواهد شد تا در انتخابات اتحادیه جهانی حضور بعمل برسانند. انتخابات ریاست اتحادیه جهانی دوچرخه سواری عصر پنجشنبه در نروژ برگزار خواهد شد.»


عجیب به نظر می رسد که رییس فدراسیون توانسته ویزای خود را دریافت کند؛ اما ملی پوشان از حضور در این رقابت ها بازمانده اند و یک فرصت طلایی را از دست داده اند.