مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه سیون 2 - اینترمیلان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مجید جلالی: بهترین تیم آسیا را بردیم
دوشنبه, 27 شهریور 1396 ساعت 00:30
مجید جلالی: بهترین تیم آسیا را بردیم
سرمربی پیکان به تمجید از بازیکنان تیمش مقابل پرسپولیس پرداخت و بازی باشکوه تیمش را ستود.

به گزارش "توپ 90"، مجید جلالی به ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش پرداخت و آینده خوبی را برای تیمش پیش بینی کرد. او در نشست خبری بعد از بازی حاضر شد و به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.


تیم بزرگی را شکست دادیم
واقعا باید بگویم یک تیم بی رقیب است. ما فقط سعی کردیم با انرژی بیشتری که به تیم می‌دهیم بازیکنانی جوانی وارد زمین کنیم و از راهکارهای آنها جلوگیری کنیم و روی ضعف آنها متمرکز شویم. بازیکنانم بازی باشکوه و بزرگی انجام دادند. ثابت کردند بازیکنان بزرگی می‌شوند و حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.


روحیات بختیار را می شناسم
من متوجه نشدم که بختیار بعد از تعویض به رختکن رفت. واقعا متوجه نشدم. البته بعدا این موضوع را بررسی می‌کنم. بختیار بازیکنی است که وقتی ۱۷ ساله بود خودم او را به فولاد آوردم. با روحیات بختیار آشنا هستم و مشکلی با او ندارم.


دروازه بان مان بهترین بود
استفاده از یک دروازه بان جوان مقابل تیمی مثل پرسپولیس تصمیمی بود که مجموعه گرفت. مربی دروازه بان ما این پیشنهاد را داد. ما دوست داریم بازیکنان جوان بیشتری را استفاده کنیم. دیدید که تیم ما خیلی جوان بود. روی نیمکت ۵ بازیکن امید داشتیم. پیام نیازمند نشان داد که بیهوده به او اعتماد نکردیم. می توانم بگویم یک دروازه بان بزرگ به مجموعه دروازه بان های ما اضافه شد.


دفاع مطلق را نمی پذیرم
اینکه هشتاد دقیقه دفاع کردیم را نمی‌پذیرم. من با مجموعه بضاعت خودم مقابل تیمی بازی کردم که بهترین تیم آسیا است و نیمکتی دارد که هیچ تیمی در آسیا آن را ندارد. سعی کردیم تقریبا با هر دو حمله آنها یک حمله داشته باشیم. اگر در بخش جلو یار سرعتی داشتم شاید می‌توانستیم آنها را بیشتر تحت تاثیر بگذاریم. 


آقاخان جوانی کرد
حرکت مرتضی آقاخان بعد از گل اصلا خوب نبود. به هیچ وجه این کار را نمی پسندم. من همان موقع هم گفتم. در نیمه دوم هم گفتم. جوان هستند و یک لحظه احساساتی می شوند. نیازی نداریم فضا را متشنج کنیم. دلیلی برای این کار وجود ندارد. شاید این کار باعث باخت ما می شد.

اولتیماتوم را نمی فهمم
در تمام این سال هایی که کار کردم چنین چیزی را نشنیدم. یادم است وقتی در تراکتورسازی بودم یک بازی با فجرسپاسی داشتیم که گفتند اگر اینطور شود، فلان می‌شود. گفتم من همین الان استعفا می‌دهم. اگر بازی را هم ببریم نمی‌خواهم با شما کار کنم. این شرایط کار را برای یک مربی سخت می‌کند. اصلا نمی دانم این روش‌ها از کجا آمده است؟ دقت کنید و کار مربی را ببینید. هر جا تشخیص می‌دهید کارش خوب نیست بگویید برود.