مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آ.اس.رم 1 - آولینو 1 ( دوستانه )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یونایتد 4 - 0 اورتون؛ شیاطین سرخ بیخ گوش سیتیزن‌ها!
یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 21:14
یونایتد 4 - 0 اورتون؛ شیاطین سرخ بیخ گوش سیتیزن‌ها!
یونایتد موفق شد با برتری 0-4 برابر اورتون با اختلاف یک گل زده کمتر نسبت به سیتی در رتبه دوم جدول قرار بگیرد.

به گزارش "توپ 90"، بازی با برتری شیاطین سرخ آغاز شد و این تیم در همان دقیقه 4 به گل رسید. با پاس ماتیچ، آنتونی والنسیا با یک ضربه غیرقابل مهار والی موفق به باز کردن دروازه اورتون شد.

 

در دقیقه 20، اورتون فرصت خوبی داشت تا گل تساوی را وارد دروازه یونایتد کند اما ضربه ون رونی با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 26 و روی اشتباه مدافعان اورتون، ماتا موقعیت تک به تک را برای لوکاکو فراهم کرد اما ضربه این مهاجم بلژیکی در بهترین شرایط راهی به دروازه نیافت.

در ادامه، حملات یونایتد باز هم ادامه یافت و این تیم کاملا بر توپ و میدان مسلط بود. در دقیقه 38، لوکاکو یک بار دیگر فرصت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه تیم سابق خود داشت اما این بار پیکفورد مقابل او ایستادگی کرد.

در لحظات پایانی نیمه اول، همکاری لوکاکو و ماتا در نهایت بی نتیجه ماند تا 45 دقیقه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، اورتون فرصت بسیار خوبی برای زدن گل تساوی داشت اما این بار ضربه رونی با عکس العمل دخیا همراه بود.

 

در دقیقه 61 و روی اشتباه فیل جونز، این بار سیگوردسون برابر دروازه میزبان صاحب موقعیت شد اما باز هم دخیا مقابل بازیکنان اورتون ایستادگی کرد.

در دقیقه 64 یونایتد بهترین فرصت را برای زدن گل دوم داشت اما ضربه ایستگاهی دیدنی ماتا به تیرک  دروازه تافی ها برخورد کرد.

دقایقی بعد لینگارد می توانست خیال هواداران تیمش را راحت کند اما ضربه او نیز با اختلاف زیادی به بیرون رفت. در دقیقه 76، لینگارد یک بار دیگر صاحب فرصت شد اما این بار هم ضربه او از بالای دروازه خارج شد.

اما در دقیقه 83 یونایتد به گل دوم رسید. روی اشتباه مدافعان اورتون و پاس لوکاکو، میخیتاریان با دروازه حریف تک به تک شد تا گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

در لحظات پایانی و روی پاس لینگارد، لوکاکو موفق شد دروازه تیم سابق خود را باز کرده گل سوم تیمش را به ثمر برساند.

در دقیقه 92 یونایتد صاحب یک ضربه پنالتی شد و مارسیال آن را تبدیل به گل کرد تا در نهایت شیاطین سرخ با 4 گل حریف خود را بدرقه کنند.