مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 4 - رئال مادرید 2 (سوپرکاپ اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توفان سامان قدوس در روز فوق‌العاده استرسوند
یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 20:00
توفان سامان قدوس در روز فوق‌العاده استرسوند
مهاجم ایرانی استرسوند در روز برتری 5 بر صفر این تیم موفق شد دو بار دروازه سیریوس را باز کند.

به گزارش "توپ 90"، در یکی از مسابقات هفته بیست و سوم لیگ آلسونسکان سوئد تیم استرسوند با بهره‌مندی از سامان قدوس در خط حمله از ساعت 17:30 امروز به مصاف سیریوس رفت.


استرسوند که به دنبال بیشتر کردن فاصله دو امتیازی با سیریوس رده هفتمی بود، شروع توفانی در این مسابقه داشت و با گل دقیقه 4 کِن سما پیش افتاد.


سامان قدوس، مهاجم تاثیرگذار استرسوند که در مسابقه اخیرشان در مرحله گروهی لیگ اروپا مقابل زوریا لوهانسک اوکراین گلزنی کرده بود، امروز هم در دقیقه 32 دیدار برابر سیریوس موفق شد پاس کِن سما را تبدیل به گل کند و تنها چهار دقیقه بعد نیز از روی نقطه پنالتی دومین گل خود را به ثمر رساند تا استرسوند با نتیجه 3 بر صفر پیش بیفتد و نیمه اول را تمام کند.


مهاجم ایرانی استرسوند در دقیقه 62 این مسابقه به‌عنوان نخستین تعویضی جای خود را به الحاجی گِرو داد ولی بعد از رفتن او این تیم توانست دو بار دیگر در دقایق 72 و 86 دروازه سیریوس را توسط یوهان برتیلسون باز کند تا این دیدار با پیروزی پُر گل 5 بر صفر به سود یاران سامان قدوس به پایان برسد.


قدوس با دو گلی که برابر سیریوس زده تعداد گل‌های این فصل خود را به عدد 7 رساند و استرسوند نیز با این برتری 38 امتیازی شد و به رده پنجم لیگ آلسونسکان سوئد صعود کرد.