بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ترکیب پرسپولیس برابر پیکان مشخص شد
یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 21:00
ترکیب پرسپولیس برابر پیکان مشخص شد
سرمربى پرسپولیس برخلاف پیش بینى مجید جلالى ترکیب تیمش را با ایجاد تغییراتی  برابر پیکان به میدان فرستاد.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ که روزهاى پرفشارى را با توجه به حضور تیمش در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین دیدارهاى ملى پشت سر مى گذارد، ترجیح داد با توجه به خستگى برخى بازیکنانش تغییراتى در ترکیب این تیم براى دیدار مقابل پیکان ایجاد کند.

این در شرایطى است که مجید جلالى در نشست خبری پیش از این بازى ادعا کرده بود با شناختى که از سرمربى کروات سرخپوشان دارد، اطمینان دارد او تغییرى براى این بازى در نظر ندارد و اینگونه از سوى برانکو پاتک خورد.

بر این اساس برانکو در ترکیب تیمش با سود بردن از علیرضا بیرانوند در درون دروازه، گلر تیمش را براى کسب چهارمین کلین شیت در لیگ هفدهم به میدان فرستاد. شجاع خلیل زاده و حسین ماهینی نیز زوج دفاعى این تیم را تشکیل داده اند. کاپیتان پرسپولیسی ها در سالگرد 31 سالگی اش در زمین حاضر خواهد بود. صادق محرمى نیز بعد از نیمکت نشینى هاى گذشته بار دیگر به ترکیب بازگشته تا به دنبال این باشد تا جایگاه ثابت خود را حفظ کند. در سمت مقابل نیز شایان مصلح از ابتدا در ترکیب اصلی سرخ پوشان به میدان خواهد رفت.

کمال کامیابى نیا نیز بعد از اتفاقات دیدار با الاهلى عربستان و اخراج زودهنگام در آن بازى اکنون با انگیزه فوق العاده به دنبال اعاده حیثیت مقابل هافبک هاى پیکان است و فرشاد احمدزاده، بشار رسن و سیامک نعمتى نیز دیگر نفرات خط میانى سرخپوشان را در این بازى شکل خواهند داد.


برخلاف پیش بینى ها این بار على علیپور نیمکت نشین شده تا زوج خط حمله سرخپوشان با حضور مهدى طارمى و گادوین منشا شکل گیرد.

ترکیب پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، صادق محرمی، شایان مصلح، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، بشار رسن، سیامک نعمتی، مهدی طارمی و گادوین منشا