مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سن‌خوزه 0 - منچستریونایتد 0 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گل شماره ۳ کاوه رضایی در لیگ بلژیک
یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 00:43
گل شماره ۳ کاوه رضایی در لیگ بلژیک
مهاجم ایرانی شارلوآ با تداوم درخشش خود گلزنی کرد ولی در لحظات آخر صدرنشینی برای این تیم از دست رفت.

به گزارش "توپ 90"، تیم شارلوآ که از ۶ بازی گذشته یک تساوی و پنج برد کسب کرده بود از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه شب در چارچوب هفته هفتم ژوپیر لیگ بلژیک در ورزشگاه خانگی استاد دو پایس و در حالی که کاوه رضایی را از ابتدا در خط حمله داشت مقابل واسلند بِوِرن قرار گرفت.


دوریان دسولیل در دقیقه ۶۵ گل اول بازی را برای شارلوآ به ثمر رساند اما هشت دقیقه بعد نوبت کاوه رضایی بود که به درخشش خود در ژوپیر لیگ بلژیک ادامه دهد و پاس مارکو ایلایماهاریترا را تبدیل به گل کند تا تیم‌اش با نتیجه ۲ بر صفر پیش بیافتد و در آستانه بازگشت به صدر جدول قرار بگیرد.


در حالی که بازی با پیروزی شارلوآ در جریان بود واسلند بِوِرن در دقایق ۸۷ و ۲+۹۰ توسط ایساد کییِسه و سِک ابراهیم دو بار به گل رسید تا این مسابقه با تساوی ۲ بر ۲ خاتمه پیدا کند.


کاوه رضایی که بعد از زمینه‌سازی گل در دیدار با خنک و زدن دو گل برابر وارِگِم امشب توانست سومین گلش در ژوپیر لیگ بلژیک را بزند، به طور کامل در ترکیب شارلوآ مقابل واسلند بِوِرن بازی کرد.


این تساوی موجب شد یاران کاوه رضایی ۱۷ امتیازی شوند و با کمتر از یک امتیاز نسبت به کلوب بروژ صدرنشین، در رده دوم جدو ژوپیر لیگ بلژیک قرار بگیرند.


ضمن اینکه باید توجه داشت مهاجم سابق استقلال در حالی موفق شده در پنج بازی ثابت برای شارلوآ بلژیک ۳ گل بزند و پایه گذار یک گل شود که تیم فصل گذشته او در حال حاضر نتوانسته با گذشت ۶ هفته از لیگ برتر بیشتر از یک گل وارد دروازه حریفان کند.