بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

والورده: مصدومیت دمبله ناامید کننده بود
یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 01:43
والورده: مصدومیت دمبله ناامید کننده بود
بارسلونا امشب در زمین ختافه به زحمت و در حالی که 1-0 عقب بود موفق شد در نهایت 1-2 برنده از زمین خارج شود.

به گزارش "توپ 90"، تعویضی های بارسا در این مسابقه نمایش درخشانی داشتند. دنیس سوارز و پائولینیو که نیمه دوم وارد زمین شدند توانستند دو گل بلوگرانا را به ثمر رسانده و سه امتیاز ارزشمند را نصیب بارسا کنند.

 

 

 

ارنستو والورده، سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« سه امتیاز این بازی برای ما به سختی به دست آمد و بازی بسیار دشواری را پشت سر گذاشتیم. ختافه پرس سنگینی را در برنامه خودش داشت و روی ضد حملات خطرناک بود. چمن نیز خشک و بلند بود و اجازه بازی سرعتی را از ما گرفته بود.

گل بدی خوردیم ولی ایمان داشتیم که می توانیم باخت را جبران کنیم. در نهایت با تلاش تیمی توانستیم پیروز شویم و معتقدم این بازی یک آزمون خوب برای تیم بود.»

تعویضی ها:« ربطی به بازی سه شنبه با ایبار نداشتند و بسته به شرایط بازی تصمیم گیری کردم. دلوفئو روی مصاف های تک به تک تبحر دارد و در کناره ها بسیار خوب بود. پائولینیو با قدرت بدنی خوب خودش استحکام را به میانه میدان آورد و گل پیروزی را زد و تازه نفس بودن دنیس سوارز هم یاری گر ما شد. از آنها خواسته بودم که در شرایط گلزنی قرار گرفته و گل بزنند. خوشحالم که موفق شدند.»

مصدومیت دمبله:« مصدومیت او ناامید کننده بود چون در حال نزدیک شدن به روزهای خوبش بود. دمبله یک مشکل عضلانی دارد و باید منتظر بررسی تیم پزشکی ماند. غم انگیز است که او را برای مدتی در اختیار نخواهیم داشت.»