مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناتس کانتی 1 - لسترسیتی 4 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اعاده حیثیت خرید جنجالی بارسا در کولیسئوم
یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 00:43
اعاده حیثیت خرید جنجالی بارسا در کولیسئوم
پائولینیو، ستاره برزیلی بارسلونا تابستان امسال از گوانگژو به جمع آبی اناری ها اضافه شد؛ در حالی که جذب او انتقادات زیای را متوجه کادر مدیریتی بارسلونا کرد.

به گزارش "توپ 90"، پائولینیو دو سال پیش با رقم 20 میلیون یورو از تاتنهام به گوانگژو پیوسته بود.

او در تاتنهام روزهای خوبی را پشت سر نگذاشت و حتی خودش نیز تصور نمی کرد از فوتبال چین به بارسا ترانسفر شود اما پافشاری های ارنستو والورده، سرمربی جدید بارسا در نهایت باعث شد مدیران باشگاه 40 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد پائولینیو را پرداخت کرده و مجوز جدایی اش را بگیرند.

 

هافبک تنومند برزیلی در میان انتقادات رسانه های اسپانیایی با بارسلونا قرارداد امضا کرد اما والورده همواره اذعان می کرد که بازیکنی با توانایی های پائولینیو در اختیار ندارد.

او همچنین مورد حمایت بازیکنان تیم ملی برزیل نیز قرار داشت و حتی کارشناسان فوتبال این کشور عنوان می کردند که پائولینیو هواداران بارسا را شگفت زده خواهد کرد.

پائولینیو که در چند بازی اخیر بارسا به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، امروز و در دقیقه 85 بازی با ختافه که همه چیز گره خورده بود توانست روی پاس مسی گل دوم بارسا را به ثمر رسانده و سه امتیاز حساس را برای بلوگرانا به ارمغان بیاورد. او امروز هم در نیمه دوم وارد زمین شد.

در واقع می توان اینگونه گفت که برای پائولینیویی که زیر تیغ تیز انتقادات قرار داشت، با همین یک گل بهار شد.