بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لیورپول 1 - 1 برنلی؛ ادامه تیره روزی های کلوپ
شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 20:48
لیورپول 1 - 1 برنلی؛ ادامه تیره روزی های کلوپ
لیورپول در خانه خود با نتیجه 1-1 برابر برنلی متوقف شد تا روند نتیجه نگرفتن این تیم ادامه پیدا کند.

به گزارش "توپ 90"، در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و دو تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند.

بعد از چند حمله نصفه و نیمه، لیورپول در دقیقه 22 می توانست به گل برسد اما ضربه سر صلاح روی ارسال کوتینیو راهی به دروازه نیافت.

اما در دقیقه 27 و بر خلاف جریان بازی برنلی به گل اول رسید. در کش و قوس پشت محوطه جریمه توپ به آرفیلد رسید و وی با یک ضربه زمینی زیبا موفق به زدن گل اول تیمش شد.

اما برتری برنلی پایدار نبود و لیورپول 3 دقیقه بعد به گل تساوی رسید. با پاس فوق العاده امره جان از میانه میدان، محمد صلاح در محوطه صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق گل تساوی را به ثمر رساند.

در لحظات پایانی و نیمه اول و روی همکاری کوتینیو و فرمینو ستارگان برزیلی لیورپول، محمد صلاح صاحب موقعیت خوبی برای زدن گل دوم شد اما ضربه او توسط پوپ مهار شد تا نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم، لیورپول حملات خود را روی دروازه برنلی ادامه داد و در دقیقه 52 می توانست توسط کوتنیو به گل برسد اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقایقی بعد استوریچ فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه او نیز با مهار فوق العاده پوپ همراه بود. در دقیقه 70 و روی همکاری کوتینیو و استوریچ، ستاره برزیلی فرصت خوبی برای زدن گل برتری داشت اما تنها یک کرنر نصیب لیورپول شد.

دقایقی بعد، برادی روی یک ضدحمله فرصت خوبی برای زدن گل برتری برنلی داشت اما ضربه او با مهار مینیوله همراه بود.

در دقیقه 80 می 2 بار فرصت خوبی برای گلزنی داشت که یک بار ضربه سر او روی خط توسط ماتیپ برگشت و بار دیگر مینیوله آنها را مهار کرد.

در دقیقه 85 و روی ارسال آرنولد، ضربه سولانکه به دیرک دروازه لیورپول برخورد کرد تا لیورپول هم دچار بدشانسی شود. در دقایق اضافه امره جان نیز فرصت خوبی داشت اما پوپ ضربه او را نیز مهار کرد تا لیورپول در آنفیلد با نتیجه 1-1 برابر برنلی متوقف شود.