مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه سیون 2 - اینترمیلان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش جالب گواردیولا به مقایسه مسی و امباپه
شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 19:48
واکنش جالب گواردیولا به مقایسه مسی و امباپه
پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی در مورد مقایسه کیلیان امباپه و لیونل مسی صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، امباپه در تابستان امسال مورد توجه سیتی هم قرار داشت؛ اما در نهایت با قراردادی نجومی راهی پاری سن ژرمن شد.

گواردیولا گفت: "هچ کس نمی تواند هم رده با لیونل مسی باشد. شاید امباپه تبدیل به بازیکن بسیار بزرگی شود و من در مورد عملکرد او تردید ندارم؛ اما برای رسیدن به سطح لیونل مسی یا حتی رونالدو باید 10 الی 12 سال عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم و باید منتظر آینده باشیم.

من از امباپه تمجید می کنم ولی نمی خواهم فشار بیشتری روی شانه هایش بگذارم اما فکر می کنم مسی در هر فصل بیش از 60 الی 70 بازی انجام داده  همیشه یا گل می زند و یا پاس گل ارسال می کند.

مسی علیرغم اینکه همیشه هر 3 روز یک بار بازی می کند، هرگز دچار مصدومیت نمی شود زیرا بدن خود را کنترل می کند. پس بگذاریم امباپه دوران حرفه ای خود را سپری کرده و بعد از آن در آینده شرایط را بررسی کنیم.

وقتی که من در بارسا اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کردم، سعی کردم در آن مقطع بگویم که بازیکن خاصی مانند مسی را در اختیار دارم اما  بعدها متوجه شدم که او بهترین بازیکنی من بود تا به حال دیده ام اما من نمی خواستم فشار بر روی او افزایش دهم."