مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هندبال ایران 55 - مالزی 11

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ایسکو و خطری که از بیخ گوش رئال گذشت
شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 19:48
ایسکو و خطری که از بیخ گوش رئال گذشت
کافی بود مدیران رئال در مورد تمدید قرارداد ایسکو تعلل به خرج می دادند تا اتفاق جنجالی 21 سال پیش تکرار شود.

به گزارش "توپ 90"، ایسکو، روز گذشته رسما قراردادش با رئال را تا سال 2022 تمدید کرد تا به شایعات جدایی اش پایان دهد.

چند ماه پیش رسانه های اسپانیایی از تماس مدیران بارسا با پدر ایسکو خبر دادند. بارسلونا از ایسکو خواسته بود که تا پایان فصل 2017-18 از تمدید قرارداد خودداری کرده تا در نهایت بتواند به عنوان بازیکن آزاد از رئال جدا شود. بارسلونا آماده بود تا ایسکو را به این روش جذب کند؛ اما در نهایت او ترجیح داد به پیراهن رئال وفادار بماند.

هافبک 25 ساله اهل مالاگا از سال 2013 که به رئال پیوسته، تاکنون موفق به فتح 11 جام با کهکشانی ها شده است. در واقع او می توانست همان کاری را انجام دهد که 21 سال پیش لوئیس انریکه انجام داده بود.

انریکه پس از 6 سال بازی برای رئال مادرید به پیشنهاد تمدید قرارداد رئال پاسخ منفی داد و سال 96 به بارسلونا پیوست تا یکی از جنجالی ترین انتقال های تاریخ لالیگا رقم بخورد.

انریکه سه ماه قبل از اتمام فصل و در ماه مارس در تست های پزشکی بارسلونا شرکت کرد. مارکا این اتفاق را افشا کرد ولی انریکه با تکذیب آن عنوان داشت که اخبار مربوط به پیوستنش به بارسلونا کذب هستند. با این حال در رئال همه می دانستند که او در پایان فصل جدا خواهد شد. در نهایت انریکه در پایان فصلی که 41 بازی هم برای رئال انجام داده بود راهی بارسا شد.

عجیب اینجاست که با وجود مشخص بودن جدایی انریکه او همچنان مورد توجه کادر فنی رئال قرار داشت؛ در حالی که فصل قبل و در موردی مشابه، په په که او هم جدایی اش مسجل بود، تنها 18 بازی برای رئال انجام داد که این نشان از تغییر رویه در رئال مادرید دارد.

ایسکو حتی روز گذشته فاش ساخت که تماس هایی از بارسلونا با او گرفته بودند ولی او هرگز اهمیتی به آنها نداد. در واقع ایسکو از قدم گذاشتن در مسیری که انریکه 21 سال پیش پیموده بود، خودداری کرد تا حالا برای 5 سال بعد فرمانده خط میانی کهکشانی ها باشد.