مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی آژاکس3-استانداردلیژ0 (لیگ‌قهرمانان‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پوچتینو: کین جلوی اخراج من از تاتنهام را گرفت
شنبه, 25 شهریور 1396 ساعت 13:56
پوچتینو: کین جلوی اخراج من از تاتنهام را گرفت
مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام مدعی شد که هری کین، مهاجم تیمش، او را از خطر اخراج شدن نجات داده است.

به گزارش "توپ 90"،فرانک دی بوئر پس از 4 هفته حضور روی نیمکت کریستال پالاس و 4 شکست از هدایت این تیم کنار گذاشته شد. پوچتینو در ابتدای حضورش در تاتنهام نیز از 9 بازی ابتدایی 11 امتیاز کسب کرده بود و به شدت تحت فشار بود. روبرتو سولدادو، مهاجم تاتنهام در آن دوره عملکرد ضعیفی داشت.

دیدار مقابل استون ویلا، آخرین فرصت پوچتینو بود که در آن بازی، هری کین بی نام و نشان به میدان آمد و در دقیقه 90 از روی ضربه ایستگاهی، دروازه حریفش را باز کرد و 3 امتیاز را برای تیمش به ارمغان آورد. کین پس از آن به درخشش خود ادامه داد و دو بار عنوان آقای گل لیگ برتر را از آن خود کرد و حال پوچتینو حضورش روی نیمکت تاتنهام را مدیون کین می‌داند.

او گفت:"  شاید بتوانم گل‌های فوق العاده دیگری را هم مثال بزنم؛ ولی برای من آن گل، گل بسیار ویژه ای بود. به نظرم استثنایی بود، زیرا برای ما اهمیت بسیار بالایی داشت، نه فقط برای ما بلکه برای همه که در نهایت منجر به ماندن من تا به امروز در تاتنهام شد.

بله درست است که تیم در رده چهاردهم یا سیزدهم بود و کمی تحت فشار بود؛ زیرا خوب بازی می‌کرد، ولی نتیجه نمی‌گرفت. در فوتبال همیشه وقتی نتیجه نمی‌گیرید، اخراج می‌شوید. برای همین است که آن گل باعث شد ما به تلاشمان در این باشگاه ادامه دهیم."