بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

جعفری، مامور مهار انصاری در خاک فولاد!
جمعه, 24 شهریور 1396 ساعت 15:06
جعفری، مامور مهار انصاری در خاک فولاد!
فرزاد جعفری در اجرای وظایف خود در فاز دفاعی بی نقص عمل کرد و موفق شد تا زهر ساسان انصاری، خطرناک ترین بازیکن تیم اصفهانی را بگیرد.

به گزارش"توپ 90"، ساسان انصاری مهاجم فولاد خوزستان در ابتدای فصل به سپاهان پیوست و روز گذشته برای نخستین بار برابر تیم سابقش در لیگ برتر قرار گرفت.


انصاری که در دو فصل اخیر در لیگ برتر و جام حذفی 30 گل برای فولادی ها زده بود، در این دیدار انگیزه های بالایی داشت اما نتوانست توسط همبازیانش در موقعیت خوب گلزنی قرار بگیرد.


در نیمه اول و در حالی که مروان حسین می توانست با یک پاس ساده او را رو در روی دروازه بی دروازه بان قرار بدهد، با خودخواهی توپ را به بدن حامد لک کوبید تا سپاهانی ها به گل نرسند اما یکی از اصلی ترین عوامل موفقیت فولاد در مهار مهاجم زهردار سپاهان، حضور فرزاد جعفری بود.


این مدافع راست بهبهانی به دستور پورموسوی تنها در کارهای دفاعی حضور داشت و هیچگاه به جمع بازیکنان هجومی تیمش اضافه نشد تا بتواند به خوبی روی وظیفه اصلی اش تمرکز کند.

 

چند قطع توپ و البته یک بار بیرون کشیدن توپ از درون دروازه باعث می شود تا نام او را در بین بهترین بازیکنان فولاد در بازی برابر سپاهان بنویسیم.