بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 3 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی فوتسال ایران 3 - ژاپن 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مانه: از این به بعد محتاط تر نخواهم بود
جمعه, 24 شهریور 1396 ساعت 14:06
مانه: از این به بعد محتاط تر نخواهم بود
سادیو مانه، ستاره لیورپول مدعی شد که قصد ندارد اجازه دهد برخورد شدید او با ادرسون، گلر منچسترسیتی، تغییری در نوع فوتبال او به وجود آورد و او را محتاط کند.

به گزارش "توپ 90"، در دقیقه 37 دیدار دو تیم منچسترسیتی و لیورپول، برخورد شدیدی بین مانه و ادرسون صورت گرفت. هر دو بازیکن برای توپ در حرکت بودند و مانه که پایش را بیش از حد بالا آورده بود، قصد کنترل توپ را داشت که همین موضوع باعث برخورد شدیدی بین او و ادرسون و مصدومیت شدید گلر سیتی شد. او با کارت قرمز مستقیم داور روبرو شد و 3 جلسه نیز از همراهی تیمش محروم شد. با این حال او مدعی شد که قصد ندارد پس از این اتفاق، محتاطانه تر بازی کند.

او گفت:" من قصد صدمه زدن به او را نداشتم زیرا من چنین بازیکنی نیستم بنابراین برایش آرزوی بهبودی کردم. حواس من بیشتر به دروازه بان بود تا اخراج شدنم بنابراین وقتی کارت قرمز را دیدم، تعجب کردم زیرا انتظار داشتم کارت زرد دریافت کنم. این اخراج را قبول می‌کنم و سعی می‌کنم آن را فراموش کنم. فکر می‌کنم دفعه بعد، قبل از او به توپ برسم و بیشترین تلاشم را خواهم کرد. هدف من این نبود که به گلر صدمه بزنم. اتفاق تلخی رخ داد و برایش آرزوی سلامتی دارم. برایش خوشحالم که توانست مقابل فاینورد بازی کند و به تیمش کمک کند"