مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پیکان 1 - ماشین سازی تبریز 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

وعده رئال به ایسکو درباره فیکس بودن
جمعه, 24 شهریور 1396 ساعت 12:22
وعده رئال به ایسکو درباره فیکس بودن
سرانجام پنجشنبه عصر، تمدید قرارداد ایسکو با رئال مادرید از سوی باشگاه تایید شد.

 

به گزارش "توپ 90"، قرارداد جدید ایسکو تا سال 2022 اعتبار خواهد داشت و بند فسخ او حدود 700 میلیون یورو خواهد بود. بدین ترتیب، دو تیم سیتی و بارسا که به دنبال جذب ایسکو بودند در این مسیر ناکام ماندند. حال روزنامه مارکا چاپ مادرید مدعی شد که در قرارداد جدید ایسکو طی شده که او در ترکیب تیم زیدان از مهره‌های اصلی باشد.

البته چنین پست هایی هیچگاه خالی نیستند و حتی بازیکنی مثل خامس رودریگس هم باید نیمکت نشین شود. با این حال، ستاره هایی که در پست شماره 10 بازی می‌کنند، در چند سال اخیر اهمیت بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده اند. ایسکو یکی از آنهاست که در سیستم 2-4-4 زیدان نیز یک پست مشخص برای او وجود دارد.

او در پست هافبک چپ بازی می‌کند و در آن نقطه در کنار مارسلو، همکاری فوق العاده ای با هم دارند.از ابتدای فصل او خیلی سریع توانسته با سیستم جدید هماهنگ شود و شرایط را بهبود ببخشد. از همین رو، رئال نیز به او اعتماد کرد و قرارداد جدیدی با او امضا کرد که در این قرارداد جدید رئال مقرر شده که ایسکو از بازیکنان اصلی تیم باشد و بیش از پیش به او بازی برسد. موضوعی که با توجه به فرم فوق العاده او، اصلا دور از ذهن نبود.