مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 3 خرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز 83 - بوستون سلتیکس 93

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اشک‌های کمال بعد از گل دوم پرسپولیس
چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 14:31
اشک‌های کمال بعد از گل دوم پرسپولیس
کمال کامیابی نیا خوشحال ترین مرد پرسپولیس بعد از پیروزی برابر الاهلی بود چرا که تیمش بدون حضور او و با ده بازیکن موفق شد با نتیجه سه بر یک، به پیروزی رسیده و به جمع چهار تیم برتر آسیا برسد.

به گزارش "توپ 90"، اخراج کمال کامیابی نیا در دقیقه 12 بازی پرسپولیس برابر الاهلی نفس همه را گرفت و تا دقایقی چه پرسپولیسی های داخل میدان و چه هواداران خارج از زمین را در شوک فرو برد. یک خطای شدید که می توان به عدم تمرکز و آمادگی روحی شماره 11 پرسپولیس مرتبط دانست.


پرسپولیسی ها اما بعد از اخراج کمال کامیابی نیا تا سرحد توان جنگیدند و اجازه ندادند جای خالی او احساس شود. کمال اما 80 دقیقه وحشتناک سخت را سپری کرد. چهره کامیابی نیا وقتی داور کارت قرمز را به او نشان داد نمود عینی پشیمانی و اضطراب بود. او در همان ابتدای اخراجش و در مسیر رسیدن به خط طولی زمین توسط برانکو مواخذه شد هرچند مربی کروات در نهایت دستش را فشرد. با این حال شماره یازده پرسپولیس دقایق ابتدایی خروجش را با استرس تمام در راهرو گذراند و بازی را از پشت ماموران نگاه کرد.


کمال اما طبق قانون ادامه بازی را از جایگاه ویژه تماشا کرد. پرسپولیس گل خورد و فشار روی او به شدت افزایش یافت چرا که اگر پرسپولیس به مرحله بعدی نمی رفت، شاید حتی خودش هم نمی توانست خودش را ببخشد. اما وقتی گل دوم پرسپولیس به ثمر رسید شادترین فرد حاضر در ورزشگاه کمال بود. او آنقدر تحت فشار بود که بعد از گل شدن پنالتی منشا بغضش ترکید و در جایگاه ویژه اشک ریخت.


کمال کامیابی نیا مدت ها است به دلیل مصدومیت و یا محرومیت های حاصل از کارت های زرد و قرمز نمی تواند به صورت مداوم در ترکیب تیمش قرار بگیرد. او یکی از مهمترین بازیکنان پرسپولیس در مسیر موفقیت آمیزش بوده است اما یادمان نرود که کمال به دلیل خشونتی که در بازی اش هست چند بازی مهم تیمش را در دوسال اخیر از دست داده است. بازی با استقلال، بازی رفت با الاهلی و بازی با الهلال در مرحل گروهی و البته بازی نیمه نهایی برابر الهلال در ابوظبی...