بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 25 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیروزی آسان بایرن مونیخ برابر اندرلخت
چهارشنبه, 22 شهریور 1396 ساعت 01:22
پیروزی آسان بایرن مونیخ برابر اندرلخت
بایرن مونیخ در اولین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان موفق شد با نتیجه 3-0 اندرلخت را شکست بدهد.

به گزارش "توپ 90"، در دیداری که اندرلخت در همان دقایق ابتدایی 10 نفره شد، شاگردان کارلو آنچلوتی کار دشواری نداشتند و در نهایت به یک پیروزی پرگل رسیدند.

 

همانطور که انتظار می رفت بازی با برتری بایرن مونیخ آغاز شد و خامس رودریگز می توانست در دقیقه 9 گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

ولی تنها دو دقیقه، قفل دروازه اندرلخت باز شد. روی یک ارسال بلند به پشت مدافعان اندرلخت، لواندوفسکی با دروازه بان حریف تک به تک شد اما کومس او را نقش زمین کرد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد و مدافع اندرلخت را هم اخراج کند. خود لواندوفسکی پشت ضربه قرار گرفت و حساب کار را 1-0 کرد.

برتری بایرنی ها ادامه داشت و در دقیقه 20، سرنگون شدن روبن در محوطه جریمه اندرلخت باعث شد تا بازیکنان میزبان بار دیگر در انتظار اعلام ضربه پنالتی باشند اما داور دستور به ادامه کار داد.

حملات بایرن به ایجاد چند موقعیت خوب تا پایان نیمه اول منجر شد اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم بایرن بهتر آغاز کرد اما اندرلخت می توانست به گل تساوی برسد ولی ضربه استانچیو به تیر دروازه بایرن برخورد کرد تا بهترین فرصت تیم بلژیکی برای رسیدن به گل از بین برود.

در ادامه بایرنی ها بار دیگر ابتکار عمل را در دست گرفتند و پس از اینکه ضربه سر سوله توسط دروازه اندرلخت دفع شد، این تیم در دقیقه 65 به گل دوم رسید.

روی ارسال عالی جاشوا کیمیچ از سمت راست بود که تیاگو آلکانتارا با یک ضربه بغل پا، دروازه اندرلخت را برای بار دوم باز کرد.

ادامه دارد....