بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دودلانژ 0 - آث میلان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش تراکتور به شکایت گسترش از ابراهیمی و گودرزی
سه شنبه, 21 شهریور 1396 ساعت 22:08
واکنش تراکتور به شکایت گسترش از ابراهیمی و گودرزی
مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورر با تایید خبر ارسال نامه باشگاه گسترش به کمیته اخلاق پیرامون مصاحبه های اخیر دو بازیکن تراکتور گفت: دو بازیکن ما در این ماجرا تنها خواهان دریافت حقوق قانونی خودشان بوده اند و هیچ دلیلی برای ارجاع این موضوع به کمیته اخلاق وجود ندارد.

محمد جواد پاینده در گفت‌وگو با خبرنگار "توپ 90" در خصوص ارسال نامه شکایت باشگاه گسترش فولاد تبریز به کمیته اخلاق پیرامون اظهارات محمد ابراهیمی و شهرام گودرزی گفت: در کمال تاسف باید بگویم این خبر صحت دارد و متاسفانه رونوشت این نامه به باشگاه تراکتورسازی هم ارسال شده است. باشگاه از ابراهیمی و گودرزی درخواست کرده هیچ اظهار نظر و واکنشی به این موضوع نداشته باشند چرا که حقیقت بسیار روشن است و تراکتورسازی در هر شرایطی از حق قانونی بازیکنان خودش دفاع خواهد کرد.


مدیر رسانه ای باشگاه تراکتورسازی افزود: واقعا متاسفیم که چنین فضایی ایجاد شده و دو تیم همشهری باید به دلیل چنین موضوعاتی مقابل یکدیگر قرار بگیرند. هواداران تراکتورسازی در همه این سال ها بر این باور بوده اند که باید از تمامی تیم های آذربایجان حمایت کنند و در بازی های خانگی دیگر تیم های شهر تبریز ورزشگاه ها را پر کرده اند اما حالا می بینند در سخت ترین شرایط ممکن و در موقعیتی که همه اعضای باشگاه در کنار کادر فنی و هواداران با اتحاد و همدلی برای سربلندی و موفقیت چنین تقابلی در سطح رسانه ها ایجاد شده و حتی از بازیکنان کلیدی تراکتورسازی به کمیته اخلاق شکایت می شود.


پاینده اضافه کرد: سوال ما این است که بازیکنان تراکتورسازی به دلیل کدام تخلف از جانب باشگاه گسترش مقصر شناخته شده اند؟ بازیکنانی که تنها حق قانونی و طلب خودشان را خواسته اند و مدت هاست در انتظار دریافت این مبلغ هستند باید با چنین واکنشی مواجه شوند؟ آیا چنین واکنش هایی موجب پیشرفت فوتبال آذربایجان و تقویت اتحاد بین هواداران و فوتبال دوستان است؟ این مسئله قطعا از جانب وکیل باشگاه با جدیت پیگیری خواهد شد و با تمام توان از حقوق بازیکنانمان دفاع می کنیم.


مدیر رسانه ای تراکتورسازی همچنین در پاسخ به این سوال که گفته می شود پیش از این مسئولان باشگاه گسترش خواستار ورود مسئولان تراکتورسازی به این ماجرا شده بودند نیز گفت: این مسئله به هیچ وجه صحت ندارد. هیچ درخواستی از مجموعه تراکتورسازی در این خصوص نشده بود و مساله طلب بازیکنان ما از گسترش فولاد طبیعتا به باشگاه جدید آنها مربوط نمی شود. تا جایی که مطلع هستیم مذاکرات بارها در این خصوص انجام شده و هیچ گاه به نتیجه نرسیده است. محمد ابراهیمی و شهرام گودرزی همواره با احترام متقابل به دنبال احقاق حق خودشان بوده اند که حالا با چنین واکنش های نامتعارف و غیر حرفه ای مواجه می شوند.