بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 25 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت شاگردان اسکولاری به سبک بارسلونا
سه شنبه, 21 شهریور 1396 ساعت 19:08
بازگشت شاگردان اسکولاری به سبک بارسلونا
شاگردان اسکولاری با گل دقایق آخری گولارد بازی چهار بر صفر باخته در دیدار رفت را جبران کردند.

به گزارش "توپ 90"، گوانگژو با نتیجه چهار بر صفر موفق شد شانگهای را شکست دهد تا نتیجه چهار بر صفر بازی رفت در 90 دقیقه جبران شود و حالا سرنوشت این دیدار در وقت های اضافه مشخص می شود.

شاگردان اسکولاری که در دیدار رفت با 4 گل شکست خورده بودند، در دیدار برگشت انگیزه های زیادی برای بازگشت داشتند و خیلی زود در دقیقه 21 موفق شدند دروازه حریف را باز کنند.


آلان ستاره برزیلی گوانگژو که گل اول را به ثمر رسانده بود، دقیقه 35 گل دوم را به ثمر رساند؛ اما این دیدار در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. گوانگژو نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد؛ اما شرایط برای این تیم مانند نیمه اول پیش نرفت و شاگردان اسکولاری دقایق زیادی را با ناکامی در گلزنی سپری کردند. ریکاردو گولارد دقیقه 83 گل سوم دیدار را به ثمر رساند تا امید دوباره گوانگژو بازگردد و با به ثمر رساندن دومین گل خود و چهارمین گل دیدار در دقیقه 90 باعث شد تا این دیدار به وقت های اضافه کشیده شود.


گوانگژو با یک نمایش فوق العاده بازگشت فوق العاده ای به بازی داشت و نمایش این تیم در 90 دقیقه بی شباهت به بازگشت بارسلونا در دیدار برابر پاری سنت ژرمن نبود.


برنده این دیدار در پایان وقت های اضافه و یا ضربات پنالتی مشخص خواهد شد و دو تیم باید 30 دقیقه دیگر برابر یکدیگر به این دیدار جذاب ادامه دهند.