مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کبدی ایران 36 - پاکستان 20

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هرگز از مسی درخواست پیراهن نکرده ام
دوشنبه, 20 شهریور 1396 ساعت 20:41
هرگز از مسی درخواست پیراهن نکرده ام
مدافع چپ برزیلی اتلتیکو مادرید به ارائه بازی های خشن مقابل مسی شهره است.

به گزارش "توپ 90"، لوئیس که چند فصل خوب را در اتلتیکو سپری کرده بود، تابستان 2014 به چلسی پیوست، ولی یک سال بعد به اتلتیکو بازگشت و حالا قصد دارد در همین تیم بازنشسته شود.

او دو سال پیش در بازی مقابل بارسلونا در نوکمپ به دلیل خطای شدید روی مسی از زمین بازی اخراج شد. خطایی که ممکن بود مسی را مدت ها از میادین به دور نگاه دارد؛ اما خودش می گوید که مسی هرگز به خاطر آن خطا از وی گلایه نکرده است.

لوئیس در همین رابطه به مجله پاننکا گفت:« همواره مسی را تحسین کرده ام. او هرگز در جریان بازی و پس از آن من را سرزنش نکرده است. من هم هرگز از او درخواست پیراهن نکرده ام. برابر بارسا همیشه با ذهنیت پیروزی وارد زمین می شوم نه اینکه بعدها بگویم روزی برابر مسی بازی کرده ام.»

توپ طلا:« این جایزه به عوامل مختلفی بستگی دارد و نه فقط به درخشش یک بازیکن. مثلا رونالدو تا دو ماه مانده به انتهای فصل هیچ کار خاصی انجام نداده بود؛ اما او را شانس اول توپ طلا می دانند.»

سیمئونه:« یکی از مهمترین افراد در زندگی من سیمئونه است و اغراق نیست اگر بگویم که بیشتر از پدرم روی من شناخت دارد.»

اتلتیکو:« اتلتیکو تلاش خواهد کرد تا بالاخره روزی قهرمان اروپا شود و دست از این هدف بر نخواهد داشت. هرگز فینال لیسبون برابر رئال را فراموش نمی کنم. پس از آن شکست، روزها نمی توانستم بخوابم. بازنشستگی در اتلتیکو؟ به دیگو کاستا نگاه کنید که حالا چگونه به ارزش اتلتیکو پی برده. آرزوی من بازنشسته شدن در این تیم است.»