مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 29 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال مادرید 2 - ختافه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خانزاده: فوتبالم را مدیون دایی هستم
دوشنبه, 20 شهریور 1396 ساعت 14:06
خانزاده: فوتبالم را مدیون دایی هستم
مدافع تیم فوتبال پدیده که تجربه شاگردی علی دایی در پرسپولیس را دارد، می‌گوید تا همیشه حضور در فوتبال را مدیون این مربی می داند. 

به گزارش "توپ 90"، محمد خانزاده درباره حذف از رقابت‌ها به همراه تیم پدیده مشهد گفت: در جام حذفی شرایط عجیب و غریبی به وجود آمد، شرایطی که همه دیدند چه اتفاقاتی در آن پدید آمد و دیگر نمی‌خواهم به آن ورود کنم. مهم این است که آن بازی و نتیجه‌اش دیگر تمام شده و ما بعد از این تمام فکر و ذکرمان را روی رقابت‌های لیگ‌برتر خواهیم گذاشت.

او درباره مصاف با سایپا افزود: بازی با سایپا بازی سخت و مهمی است که با پیروزی‌اش می‌توانیم خودمان را به رتبه سوم برسانیم. این بازی برایمان خیلی اهمیت دارد چون سایپا تیم فوق‌العاده خوبی است و از کادرفنی خوبی نیز بهره می‌برد. ان‎شاءالله بتوانیم بازی خوبی انجام بدهیم و نتیجه را به سود خودمان رقم بزنیم. 

خانزاده که زمانی در جمع پرسپولیسی ها شاگرد علی دایی بود درباره انگیزه‌اش برای رویارویی با سرمربی سابق اینطور می‌گوید: از نظر انگیزشی که برایم فرقی نمی‌کند بازی با سایپا، پیکان، نفت، گسترش یا هر تیم دیگری باشد. علی آقا همیشه به بنده لطف داشتند، ایشان من را به فوتبال ایران معرفی کردند و تا آخر فوتبالم، به ایشان مدیون هستم اما طبیعی است که در این دیدار سعی ‌کنم بهترین عملکردم را داشته باشم.

مدافع پدیده در خصوص پیش‌بینی‌اش از رتبه‌ پدیده در پایان بازی های لیگ هفدهم گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و تمرکزمان را روی بازی پیش‌رو می‌گذاریم تا به هدفی که داریم، برسیم. من هم به مانند خیلی ها پیشبینی هایی از رتبه تیم و شرایط آن دارم اما لزومی ندارد که بگویم، در حال حاضر ترجیح می دهم همه انرژی ام را برای موفقیت تیم بگذارم.