مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لاتزیو 4 - 1 میلان؛ باران هم حریف عقاب ها نشد
یکشنبه, 19 شهریور 1396 ساعت 21:51
لاتزیو 4 - 1 میلان؛ باران هم حریف عقاب ها نشد
لاتزیو موفق شد با ارائه نمایشی برتر با نتیجه 1-4 میلان را مغلوب کند.

 

به گزارش "توپ 90"، بازی که به علت باران شدید با یک ساعت تاخیر شروع شده بود با برتری لاتزیو آغاز شد و این تیم بعد از چند حمله می توانست در دقیقه 18 به گل برسد؛ اما باستوس بهترین فرصت را در دهانه دروازه از دست داد.

در ادامه تلاش لاتزیو بالاخره نتیجه داد و این تیم در دقیقه 38 به گل رسید. فرانک کسیه در محوطه جریمه آلبرتو را متوقف کرد تا ایموبیله گل اول بیانکوچلستی را به ثمر برساند.

اما حملات لاتزیو ادامه یافت و این تیم لحظاتی بعد گل دوم را نیز به ثمر رساند. روی ارسال لولیچ، ایموبیله از گوشه محوطه موفق شد با یک ضربه والی دیدنی دروازه دوناروما را باز کرده و تیمش را با 2 گل پیش اندازد تا نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

با شروع 45 دقیقه دوم، حملات لاتزیو ادامه یافت و این تیم در دقیقه 47 به گل سوم رسید. روی حرکت تیمی زیبای بازیکنان لاتزیو و ارسال پارولو از چپ، ایموبیله درون محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دیدنی موفق شد گل سوم لاتزیو را به ثمر برساند.

اما تنها 2 دقیقه بعد لاتزیو گل چهارم را نیز وارد دروازه دوناروما کرد. روی ضد حمله بازیکنان لاتزیو، ایموبیله با پاس خود آلبرتو را با دروازه میلان تک به تک کرد تا او زننده گل چهارم عقاب ها باشد.

دقایقی بعد میلان می توانست توسط سوسو به گل برسد؛ اما ضربه او با عکس العمل استراکوشا همراه بود.

اما در دقیقه 57 میلان به گل اول رسید. ضربه ایستگاهی هاکان چالهان اوغلو در میانه راه به مونتولیوو رسید و او با ضربه ای دقیق اختلاف را کم کرد.

لحظاتی بعد ارسال چالهان اوغلو مستقیم در حال گل شدن بود اما سنگربان لاتزیو مانع شد. در ادامه ایموبیله بهترین فرصت را برای زدن گل پنجم داشت؛ اما ضربه او در موقعیت تک به تک با اختلاف کمی به بیرون رفت. 

در ادامه دو تیم تلاش زیادی برای گلزنی داشتند که هیچ کدام به نتیجه نرسید و میلان در نهایت شکست دشواری را در پایتخت ایتالیا متحمل شد.