بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 4 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

انتخاب رسمی کریمی در انتظار نامه باشگاه نفت
یکشنبه, 19 شهریور 1396 ساعت 13:24
انتخاب رسمی کریمی در انتظار نامه باشگاه نفت
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می گوید که باشگاه نفت هنوز به صورت رسمی هیچ نامه ای به سازمان لیگ نداده است.

فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در گفتگو با "توپ 90" در مورد بحث هایی که در چند روز گذشته و پس از انتخاب علی کریمی به عنوان سرمربی تیم نفت تهران و همینطور انتقادات درخشان سرمربی سابق نفت تهران به انتخاب کریمی مطرح کرده، می گوید: تا این لحظه هیچ گونه مکاتبه رسمی از سوی باشگاه نفت تهران نشده، که در آن خواهان جدایی درخشان باشند.


محمودزاده با ذکر این نکته که قوانین نقل و انتقالاتی طبق قوانین فیفا برای بازیکن و مربی متفاوت است، ادامه می دهد: قوانین تعویض مربی و کادر فنی با قوانین نقل و انتقالاتی بازیکنان متفاوت است؛ تفاوت اصلی هم در این است که نقل و انتقالات برای بازیکنان در دایره زمانی خاصی اتفاق می افتد؛ اما برای مربیان نه و مشمول زمان نمی شود؛ یعنی باشگاه نفت طبق قوانین می تواند اقدام به تغییر مربی خود کند.


محمودزاده در پایان با اشاره به اینکه هنوز باشگاه نفت درخواستی رسمی نداشته، عنوان می کند: باشگاه نفت زمانی می تواند سرمربی تیم خود را تغییر دهد که خواهان جدایی رسمی درخشان باشد و آن وقت می توانند علی کریمی را جایگزین کنند که تاکنون این موضوع مطرح نشده است.  در صورت انجام مکاتبه رسمی آقای کریمی می تواند کارش را شروع کند و آقای درخشان هم می تواند طبق قوانین پیگیر حق و حقوق خود باشد.