مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 24 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی هندبال ایران 55 - مالزی 11

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استوک 2 - 2 یونایتد؛ شیاطین سرخ بالاخره متوقف شدند
یکشنبه, 19 شهریور 1396 ساعت 00:21
استوک 2 - 2 یونایتد؛ شیاطین سرخ بالاخره متوقف شدند
منچستریونایتد در دیداری دیدنی با نتیجه 2-2 در خانه استوک سیتی متوقف شد.

به گزارش "توپ 90"، استوک سیتی از همان ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و می توانست در دقیقه 4 توسط خسه به گل برسد اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه دخیا به بیرون رفت.

در دقیقه 20 و روی همکاری لوکاکو و پوگبا، ستاره فرانسوی می توانست گل اول را به ثمر برساند اما ضربه پوگبا ره به جایی نبرد.

در دقیقه 27 شقیری فرصت خوبی برای زدن گل اول مسابقه داشت اما ضربه او با مهار دیدنی دخیا همراه بود.

لحظاتی بعد، راشفورد در آستانه گلزنی بود اما نفوذ او و ضربه دیدنی این مهاجم با عکس العمل بسیار خوب باتلند همراه بود.

اما در دقیقه 43 حملات استوک به نتیجه رسید و چوپو موتینگ موفق شد روی ارسال دیدنی دیوف گل اول را به ثمر رسانده و تیمش را پیش اندازد.

اما برتری استوک هرگز دوام نداشت و شیاطین سرخ پیش از پایان نیمه اول گل تساوی را به ثمر رساندند. روی ارسال کرنر، ضربه سر پوگبا اتفاقی به راشفورد برخورد کرد تا این مهاجم جوان در ثانیه های پایانی نیمه اول گل تساوی را به ثمر برساند.

با شروع نیمه دوم در دقایق ابتدایی بازی در میانه میدان دنبال شد اما در نهایت یونایتد در 56 به گل دوم رسید.

روی پاس میخیتاریان، لوکاکو با دروازه استوک تک به تک شد و اگرچه باتلند ضربه اول را مهار کرد، اما در ریباند خود لوکاکو موفق شد دروازه استوک را باز کرده و تیمش را پیش اندازد.

 

در دقیقه 62، استوک بهترین فرصت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه خسه از نزدیک دروازه با مهار خیره کننده دخیا همراه بود.

اما یک دقیقه بعد استوک به گل تساوی رسید. با ارسال شقیری، چوپوموتینگ موفق شد از نزدیک دروازه، گل تساوی را وارد دروازه دخیا کند.

دقایقی بعد یونایتد می توانست به گل سوم برسد اما ضربه زمینى والنسیا به شکل خطرناکی از کنار دروازه باتلند به بیرون رفت. در دقیقه 81، لوکاکو بهترین فرصت را برای زدن گل سوم داشت اما از فاصله نزدیک نتوانست دروازه استوک را باز کند.

در دقیقه 92 باتلند با عکس العملی فوق العاده از روی خط دروازه مانع باز شدن دروازه تیمش شد تا بازی با نتیجه تساوی 2-2 به پایان برسد.