بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ویارئال 2 - گلاسکو رنجرز 2 ( سوپرگل باکا )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شکست غیرمنتظره بایرن مونیخ در خانه هوفنهایم
یکشنبه, 19 شهریور 1396 ساعت 01:21
شکست غیرمنتظره بایرن مونیخ در خانه هوفنهایم
بایرن مونیخ در دیداری خارج از خانه مقابل هوفنهایم با نتیجه 2-0 شکست خورد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان کارلو آنچلوتی در شبی که موقعیت های گلزنی زیادی را از دست دادند، با دو گل مغلوب حریف شدند و به رتبه پنجم جدول بوندس لیگا سقوط کردند.

همانطور که انتظار می رفت بازی با حملات بایرنی ها آغاز شد و در دقیقه 7 بود که لواندوفسکی می توانست روی ارسال رافینیا، دروازه حریف را باز کند اما ضربه او به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

برتری بایرنی ها ادامه داشت و دفاع فشرده هوفنهایم مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.

تا اینکه در دقیقه 27، هوفنهایم روی یک غافلگیری به گل رسید. بعد از اینکه توپ در زمین بایرن به سود هوفنهایم به بیرون رفت، کراماریچ سریع بازی را به جریان انداخت و همین باعث شد تا اوث با نویر تک به تک شود و با یک ضربه دقیق، دروازه بایرن را باز کند.

بعد از این گل بار دیگر بایرنی ها حملات شان را از سر گرفتند و در دقیقه 31 لواندوفسکی می توانست کار را به تساوی بکشد اما ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه هوفنهایم به بیرون رفت.

در دقایق پایانی نیمه اول هر دو تیم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و به این ترتیب نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با حملات بایرن آغاز شد و این تیم دو موقعیت خطرناک داشت که نتوانست از آنها استفاده کند.

 

 

 

 

در مقابل این هوفنهایم بود که در دقیقه 51 به گل دوم رسید. روی همکاری دمیربای و زوبر، یک موقعیت خوب نصیب اوث شد و او هم با یک ضربه محکم، توپ را به گوشه دروازه نویر فرستاد.

 

بایرنی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، بعد از این گل حملات زیادی روی دروازه هوفنهایم ترتیب دادند و چند بار هم تا آستانه زدن گل پیش رفتند اما هیچ یک از موقعیت های آنها تبدیل به گل نشد و بازی با پیروزی 2-0 هوفنهایم به پایان رسید.