بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 4 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اتلتیکو مادرید 3 - اوئسکا 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زیدان: مشکل داریم و باید به دنبال راه حل بود
شنبه, 18 شهریور 1396 ساعت 18:15
زیدان: مشکل داریم و باید به دنبال راه حل بود
رئال مادرید برای دومین هفته متوالی در زمین خود متوقف شد تا در همین شروع فصل 4 امتیاز را از دست داده باشد.

به گزارش "توپ 90"، رئال ابتدا با گل دقیقه 11 ایوی لوپز از لوانته عقب افتاد اما این لوکاس واسکز بود که دقیقه 36 بازی توانست کار را مساوی کند. در عین شگفتی همین نتیجه تا پایان باقی ماند تا رئال 5 امتیازی شود.

در این بازی کریم بنزما دقیقه 26 به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک گفت و گرت بیل هم که به جای او وارد زمین شد، به تنهایی 3 فرصت مسلم گلزنی را از دست داد.

زین الدین زیدان در پایان بازی گفت:« نمی توانیم خوشحال باشیم؛ به خصوص به خاطر نمایش بدمان در نیمه اول. نتوانستیم بازی خوب هفته اول برابر دپورتیوو را امروز تکرار کنیم. در نیمه دوم بهتر شدیم ولی کفایت نمی کرد. این تساوی کام همه ما را تلخ کرد.»

زیزو ادامه داد:« نباید اجازه دهیم در زمین خودمان، حریف گل اول را بزند. فصل گذشته نیز چنین اتفاقاتی را چند بار شاهد بودیم. در هر صورت باید آسوده خاطر بود و در آرامش به بازی چهارشنبه برابر آپوئل فکر کرد. باید در آن بازی رئال مادرید واقعی باشیم و نه تنها نتیجه بگیریم که بهتر هم بازی کنیم.

در یک ماه پیش رو هر سه روز یک بار بازی داریم و فرصت چندانی برای فکر کردن نیست. باید بازی امروز را فراموش کرد و به دنبال راه حل مشکلات در همین مجموعه بود.»