مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فینال تنیس ویمبلدون 2018 جکوویچ - اندرسون

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رئال و بازگشت سندرم وابستگی به رونالدو (عکس)
شنبه, 18 شهریور 1396 ساعت 18:15
رئال و بازگشت سندرم وابستگی به رونالدو (عکس)
رئال مادرید برای دومین هفته متوالی در زمین خود متوقف شد تا 4 امتیاز حساس را در همین ابتدای کار از دست بدهد.

به گزارش "توپ 90"، رئال مادرید که در هفته دوم و در زمین خود مقابل والنسیا با تساوی 2-2 متوقف شده بود امروز برابر دیگر تیم شهر والنسیا یعنی لوانته با نتیجه 1-1 مساوی کرد تا پس از سه هفته از شروع لالیگا 5 امتیازی باشد. در صورت برتری بارسلونا بر اسپانیول فاصله رئال با این تیم به 4 افزایش خواهد یافت.

رئال در این دو بازی اخیر خود غیبت رونالدو را با تمام وجود حس کرده است. در مقابل والنسیا کریم بنزما یک تنه فرصت های 100 درصد گلزنی را از دست داد و امشب گرت بیل بود که در نقش کریم ظاهر شد.

بیل که به جای بنزمای مصدوم از دقیقه 26 وارد زمین شد دو فرصت عالی گلزنی را از دست داد. یک بار او در مصاف تک به تک با گلر لوانته ناکام ماند و بار دوم در دقیقه 88 بود که در دهانه دروازه ضربه سر خود را به بیرون زد.

رئال رونالدو را در 4 بازی رسمی و آخر خود در اختیار نداشته و یک بازی هم از محرومیت فوق ستاره پرتغالی باقی مانده است. به این ترتیب رئال در بازی هفته بعد مقابل سوسیداد نیز نمی تواند از رونالدو استفاده کند ضمن اینکه بنزما را هم به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

فصل گذشته در روزهای غیبت رونالدو این موراتا، خامس و ماریانو بودند که جور گل نزنی های بیل و بنزما را می کشیدند و هر سه بازیکن در این فصل جایی در رئال ندارند و به تیم هایی دیگر منتقل شده اند.