بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حذف سایپا و علی دایی با شگفتی‌سازی اکسین
شنبه, 18 شهریور 1396 ساعت 10:05
حذف سایپا و علی دایی با شگفتی‌سازی اکسین
شاگردان علی لطیفی کار بزرگی مقابل سایپا انجام دادند و توانستند با پیروزی 2 بر یک تیم علی دایی را حذف کنند.

به گزارش "توپ 90"، سایپا که شروع خوبی در لیگ برتر داشته و جایگاه سوم جدول را در اختیار دارد، در نخستین بازی جام حذفی در مرحله یک شانزدهم، از ساعت 18:45 امروز در ورزشگاه انقلاب کرج مهمان اکسین البرز بود.


سجاد بیرانوند، مسعود حق‌جو، بهمن کامل، شاهین شفیعی، پویا سیف‌پناهی، سهیل هزارجریبی، یاسر وکیلی، سید مهدی حسینی، حمید طاهری فرد، آرمان رمضانی و حافظ یعقوبی 11 بازیکن ابتدایی اکسین در این دیدار بودند و محمدرضا اخباری، محمد دانشگر، رضا علیاری، دانیال ماهینی، امید خالدی، رضا اسدی، ایوب کلانتری، علی قلی‌زاده، مهدی ترابی، آرش رضاوند و محمد عباس‌زاده هم نفرات آغازکننده تیم سایپا را تشکیل می‌دادند.


با گذشت تنها 6 دقیقه از شروع بازی یاسر وکیلی موفق شد دروازه اخباری را باز کند که برتری یک بر صفر اکسین با وجود حملات سایپایی‌ها و به دلیل دفاع منطقی تیم اکسین، تا پایان نیمه اول ادامه پیدا کرد.

 


پیروزی اکسین تا دقیقه 77 ادامه داشت؛ ولی در این لحظه اعلام پنالتی مشکوک به سود سایپا و گلزنی محمد عباس‌زاده روی فرصت به دست آمده موجب شد بازی به تساوی کشیده شود.


وکیلی که گل اول اکسین را زده بود با نفوذ عالی از بین سه بازیکن سایپا و بعد از آن توپ ربایی و استفاده از اشتباه محمد دانشگر، با پاس عرضی توپ را به مقابل دروازه سایپا فرستاد تا شاهین شفیعی در دقیقه 89 گل برتری اکسین را بزند و تیم علی لطیفی با برتری 2 بر یک این مسابقه را به سود خود تمام کند.


از نکات قابل توجه این مسابقه اخراج بهزاد غلامپور به دلیل درگیری با نیمکت نشینان اکسین و همچنین اخراج علی لطیفی، سرمربی اکسین به علت ورود به زمین برای خوشحالی کردن گل دوم بود.