مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 27 مرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لاتزیو 1 - ناپولی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کی روش: یونایتد مثل سیتی و PSG شده است
شنبه, 18 شهریور 1396 ساعت 09:05
کی روش: یونایتد مثل سیتی و PSG شده است
کارلوس کی روش، سرمربی فعلی تیم ملی ایران و مربی سابق منچستریونایتد به تحلیل شرایط این تیم، زیر نظر مورینیو پرداخته است.

 

به گزارش "توپ 90"، کی روش در دوران حضور فرگوسن روی نیمکت شیاطین سرخ نقش مهمی در کسب موفقیت های بی شمار این تیم ایفا کرد و حالا یونایتد زیر نظر مورینیو را در مسیر درستی می بیند.

کی روش گفت: "زمانی که من در یونایتد فعالیت می کردم این تیم بر پایه چند اصل استوار بود و فرگوسن یونایتد را بر اساس اعتماد متقابل و تداوم ساخته بود.

یونایتد در آن مقطع تیم چند دسته ای نبود و بازیکنان این تیم تحت پیکره فرهنگ این باشگاه رشد کرده بودند و از نظر من زمانی منچستر دچار مشکل شد که از اصل خود دور شده و مانند دیگر تیم ها شروع به خرج کردن مبالغ هنگفت کرد.

در آن مقطع پایه های یونایتد بسیار قوی بودند؛ اما حالا اگرچه آنها همان اسم، رنگ و نام را حفظ کرده‌اند، اما همانند تیم هایی مانند چلسی، سیتی و حتی پاری سن ژرمن پول زیادی خرج می کنند.

من امیدوارم آنها با کسب قهرمانی زیر نظر مورینیو، ثبات و پایداری لازم را دوباره به دست آورده، زیرا قهرمانی برای مورینیو یا هر مربی دیگری از این حیث اهمیت دارد که همگان متوجه می شوند که یونایتد در مسیر درستی قرار گرفته است.

تصمیمات بهتری که مورینیو نسبت به فصل اول می گیرد بیانگر شناخت دقیق تر او از شرایط است. بی شک او سرمربی با استعداد و باتجربه ای است که شناخت خوبی از روحیه و شرایط تیمش دارد.

نکته مهم بازگشت یونایتد به شرایط با ثبات از طریق قهرمانی در لیگ برتر است و از نظر من با این بازیکنان، منچستریونایتد نیاز به تغییر زیادی ندارد."