بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 25 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دلیل جالب مورینیو برای مخالفت با قانون جدید لیگ
جمعه, 17 شهریور 1396 ساعت 19:48
دلیل جالب مورینیو برای مخالفت با قانون جدید لیگ
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار برابر استوک سیتی حاضر شد.

به گزارش "توپ 90"، بعد از کسب 3 پیروزی متوالی و صدرنشینی با اقتدار، شیاطین سرخ به دنبال ادامه این روند و برد برابر استوک سیتی هستند.

دیدار برابر استوک: "بازی کردن برابر تیمی هجومی مانند استوک همیشه دشوار است؛ زیرا آنها در دفاع نیز با نفرات زیاد حاضر شده و در ضربات ایستگاهی خطرناک ظاهر می شوند.

در استادیوم استوک همیشه فشار زیادی روی تیم مهمان وجود دارد و بازی برابر این تیم دشوار است؛ اما ما نیز تیم بهتری نسبت به فصول قبل هستیم."

نامزد شدن بازیکنان یونایتد به عنوان بهترین بازیکن ماه: "3 بازیکن از تیم ما در بین نامزدها قرار داشتند و اگرچه هیچ کدام فاتح این عنوان نشدند؛ اما وجود 3 بازیکن که در ضمن ماتیچ هم می توانست بین آنها باشد و ما 4 یا 5 گزینه داشته باشیم، نشانه نمایش خوب تیم ماست."

عملکرد بازار تابستانی: "ما کارهایی که می خواستیم را به موقع انجام دادیم و در نهایت من از عملکرد یونایتد خوشنود هستم."

رای مخالف یونایتد به بسته شدن زودتر بازار تابستانی: "در مقطعی بازار در انگلیس زودتر بسته می شود؛ اما دیگر تیم ها به سراغ بازیکنان حاضر در این لیگ آمده و بعد از فروش آنها، در تیم ها کاستی ایجاد خواهد شد.

در این شرایط تیم های لیگ برتر نمی توانند ضعف های تیمشان را پوشش بدهند، پس این قانون باید در همه کشورها اجرا شود؛ زیرا درست این است که قانون برای همه یکسان باشد."