مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 26 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

زیدان: رونالدو خسته و کلافه است
جمعه, 17 شهریور 1396 ساعت 18:48
زیدان: رونالدو خسته و کلافه است
زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید در نشست خبری بازی با لوانته شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

به گزارش "توپ 90"، رئال پس از دو هفته تعطیلی بازی های باشگاهی، فردا ساعت 15.30 در برنابئو میزبان لوانته است. کهکشانی ها از دو بازی قبلی خود صاحب 4 امتیاز هستند و به سه امتیاز بازی فردا نیاز مبرم دارند.

زیدان در مورد وقفه بازی های ملی گفت:« بهترین خبر برای من این بود که بازیکنانم به غیر از سبایوس بدون هیچ مصدومیتی بازگشتند. چه خبری می توانست بهتر از این برای یک مربی باشد.»

تیم فعلی رئال:« فلورنتینو پرز(رئیس باشگاه) به درستی معتقد است که ما بهترین مجموعه را در اختیار داریم. به عقیده من این تیم می تواند بهتر از تیم سال قبل هم باشد. میانگین سنی ما کمتر شده و انگیزه همه بازیکنان بالاست.»

انتقاد از داوری ها:« خودم را وارد این قضایا نمی کنم ولی داوران هم مثل بازیکنان می توانند بهتر شده و پیشرفت کنند.»

آسنسیو و ایسکو مقابل مثلث بی بی سی:« هر دو مثل دیگر بازیکنان برای من اهمیت بالایی دارند. ترکیب تیم در هر بازی می تواند تغییر کند ولی نکته اصلی این است که هر بازیکنی احساس مهم بودن در تیم بکند.»

تحول آسنسیو:« از عملکرد او شگفت زده نشدم. تاثیر او بر تیم فوق العاده است ولی باید او را کمی به حال خودش گذاشت و آرامش را در اطرافش حکمفرما کرد.

آسنسیو همچنان می تواند پیشرفت کند ولی باید فروتن و آسوده خاطر باشد. این دو فاکتور در بهتر شدن آسنسیو بسیار مهم هستند. او باید خونسرد باشد و فقط به فوتبال فکر کند؛ هرچند ما نمی توانیم از تعاریف و تمجیدهای رسانه ای و جو خاصی که در مورد او ایجاد کرده اند ممانعت کنیم.»

رفراندوم کاتالونیا و لالیگا بدون بارسلونا:« نمی توانم لالیگا را بدون بارسلونا تصور کنم. به عنوان یک هوادار فوتبال دوست دارم بارسا همیشه در لالیگا بماند ولی این یک قضیه پیچیده است و نمی دانم چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد.»

رونالدو:« او از بازی نکردن برای ما در لالیگا(به دلیل 5 جلسه محرومیت) خسته و کلافه شده ولی خوشبختانه چهارشنبه در لیگ قهرمانان فرصت این را پیدا می کند تا بار دیگر به میدان برود.»

سوت ها علیه بیل:« هیچ بازیکنی از این اتفاق خوشحال نمی شود ولی شرایط او را خوب می بینم. سال خوبی در انتظار بیل است.»