مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال ممفیس گریزلیز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش جالب رئیس بارسلونا به مصاحبه اینیستا
جمعه, 17 شهریور 1396 ساعت 18:48
واکنش جالب رئیس بارسلونا به مصاحبه اینیستا
سه شنبه بود که رئیس بارسلونا در مصاحبه با اسپورت و موندودپورتیوو، خبر از توافق اولیه برای تمدید قرارداد اینیستا داد.

به گزارش "توپ 90"، تنها یک سال از قرارداد اینیستا باقی مانده و بیم این می رود که کاپیتان آبی اناری ها فصل بعد راهی تیمی دیگر شود. یوونتوس سخت به دنبال جذب اینیستا است و در صورت محقق شدن چنین انتقالی،  ناکامی دیگری در کارنامه بارتومئو، رئیس بارسا به ثبت خواهد رسید.

پس از مصاحبه بارتومئو، هواداران بارسا از اینکه قرارداد کاپیتان محبوب شان تمدید خواهد شد، خوشحال شدند؛ ولی چهارشنبه عصر، اینیستا در بازگشت از لیختن اشتاین و در فرودگاه ال پرات بارسلونا ضمن تکذیب ادعای بارتومئو گفت که هیچ توافقی برای تمدید قرارداد او صورت نگرفته است. این مصاحبه اینیستا بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت.

طبق ادعای اسپورت، بارتومئو پس از شنیدن حرف های اینیستا با وی تماس گرفته و شبانه به منزل او می رود. رئیس بارسلونا ساعاتی در منزل اینیستا حضور داشته و او را از تمایل جدی باشگاه برای تمدید قرارداد مطلع می سازد. طبق ادعای این منبع، گفت و گو ها بین دو طرف بسیار خوب پیش رفته است.

پدر اینیستا هم روز گذشته به خبرنگاران گفت که تمدید قرارداد پسرش به مشکل و معضلی برای باشگاه تبدیل نخواهد شد و دو طرف می توانند در این مورد آسوده خاطر باشند.