مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دورتموند 1 - منچسترسیتی 0 (چمپیونز کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش رئیس رئال به احتمال جذب نیمار و امباپه
جمعه, 17 شهریور 1396 ساعت 14:14
واکنش رئیس رئال به احتمال جذب نیمار و امباپه
رئال مادرید در نقل و انتقالات تابستانی سخت به دنبال امباپه بود ولی در نهایت به دلیل رقم درخواستی بالای این بازیکن ترجیح داد از جذب او انصراف دهد.

به گزارش "توپ 90"، رئال مثل دو سه فصل گذشته فصل نقل و انتقالات آرامی را سپری کرد با این حال گفته می شود که پرز در نظر دارد برای فصول آینده امباپه و نیمار را به خدمت بگیرد و حتی شایعه شده در این زمینه با پدر نیمار هم به توافقاتی دست یافته است.

پرز در مصاحبه با کادنا سر و در واکنش به این شایعات گفت:« نمی توان از حالا در مورد آینده حرف زد. کسی چه می داند سال بعد قرار است چه اتفاقاتی رخ دهد؟ در حال حاضر بهترین تیم دنیا هستیم و از بازیکنانی که در اختیارمان قرار دارند، کاملا رضایت داریم. نمی توان به چیزهایی مثل تقویت تیم در سال های بعد، از حالا فکر کرد.

ما امسال قصد جذب امباپه را داشتیم ولی سپس عنوان شد که رقم درخواستی او بالاتر از آنچه است که ابتدا تصور می کردیم. دوست نداشتیم فضای رختکن مان را به این دلیل بر هم بزنیم و نظم و تعادل مالی که سال هاست در تیم حفظ شده است را از بین ببریم.

در مورد نیمار هم اصلا جذب او در برنامه ما نبود. پی اس جی توان مالی برای پرداخت رقم فسخ او را داشت و نیمار را به خدمت گرفت. از نظر من هم نیمار ارزش چنین پولی را داشت؛ چون بازیکن  بسیار بزرگی است.»