بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی رئال مادرید 3 - آس‌رم 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سرنوشت چهار دیدار جام حذفی مشخص شد
جمعه, 17 شهریور 1396 ساعت 00:26
سرنوشت چهار دیدار جام حذفی مشخص شد
مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور امروز با برگزاری چهار دیدار در چهار شهر مختلف دنبال شد و در مهم ترین دیدارها دو تیم سپاهان و پدیده علیرغم میزبانی از دور رقابت ها کنار رفتند.

به گزارش "توپ 90"، در اولین روز مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی 4 دیدار در شهرهای مختلف کشور برگزار شد که در زیر توضیحاتی در مورد این دیدارها و نتایج به دست آمده ارائه شده است:


* در اولین مسابقه داماش گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت با یک گل سیراف کنگان را شکست داد که به عنوان قهرمان جام حذفی استان بوشهر تا این مرحله از رقابت‌ها بالا آمده بود.


در ادامه، برگزاری ۲ دیدار تمام لیگ برتری در دستور کار قرار گرفت که هر ۲ مسابقه با شکست میزبانان به پایان رسید.


* در مشهد تیم پدیده علیرغم اینکه تا دقایق پایانی از میهمان خود پیش افتاده بود، با دو گل دقایق پایانی مهدی شریفی و محمد ایران پوریان تک گل معین عباسیان را پاسخ داد. تراکتورسازی با پیروزی برابر پدیده موفق شد، آمار نه چندان خوب خود مقابل این تیم را بهبود بخشد.


* سپاهان در دیداری که به خاطر خاموشی نورافکن‌ها و تاریکی ورزشگاه نقش‌جهان در ۲ نوبت متوقف شد قافیه را با یک گل به صنعت نفت باخت. سپاهان در حالی در اولین گام از دور رقابت‌ها کنار رفت که میزبان آبادانی ابتدا قصد انصراف از مسابقات را داشت.


* در آخرین مسابقه استقلال خوزستان در ورزشگاه غدیر اهواز تیم گمنام میعاد مغان اردبیل را با پنج گل در هم کوبید.


نتایج دیدارهای امروز مرحله یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی به شرح زیر است:


داماش گیلان یک - سیراف کنگان صفر


پدیده مشهد یک - تراکتورسازی تبریز ۲

سپاهان اصفهان صفر - صنعت نفت آبادان یک

استقلال خوزستان ۵ - میعاد مغان اردبیل صفر

این تیم ها باید منتظر برگزاری 12 دیدار باقی مانده باشند که فردا و شنبه در شهرهای مختلف برگزار می شود تا پس از اتمام دیدارهای این مرحله با قرعه کشی رقیبان خود را در مرحله یک هشتم نهایی بشناسند.