مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ماهینی: خواستم به هادی نوروزی فحاشی نکنند
پنجشنبه, 16 شهریور 1396 ساعت 20:17
ماهینی: خواستم به هادی نوروزی فحاشی نکنند
مدافع تیم پرسپولیس اعلام کرد با همت مجموعه باشگاه روزهای خوبی را سپری خواهند کرد.

به گزارش "توپ 90"، حسین ماهینی در پایان دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: خداراشکر می کنم که توانستیم پیروز شویم. همانطور که دیدید نیمه اول هم می توانستیم برنده باشیم. بی دقتی و بدشانسی مانع از این شد که توپ ها وارد دروازه شود. یک توپ هم به تیر دروازه خورد اما در نیمه دوم شرایط بهتر شد و توانستیم با تمرکز بالا به گل برسیم و برنده شویم.


وی درباره فشردگی مسابقات پرسپولیس بیان کرد: به هر حال این مسائل وجود دارد؛ تیمی که در بین 8 تیم برتر آسیا قرار می گیرد، باید این شرایط را تحمل کند.  با تدابیر کادرفنی و همت بازیکنان و البته تلاش های مدیران انشاءالله شرایط خوبی را رقم می زنیم و بر این فشردگی فائق می آییم.


ماهینی درباره توهین به هادی نوروزی افزود: متاسفانه این اتفاق رخ داد و من به سمت هواداران تبریزی رفتم. از آنها خواستم به ما فحش بدهند اما به هادی نوروزی فحاشی نکنند. خداوکیلی هم بعد از آن بی احترامی نکردند. امیدوارم دیگر شاهد این مسائل نباشیم. دست هادی نوروزی از دنیا کوتاه است و فقط فحاشی به او ما و خانواده اش را ناراحت می کند.

 

وی در پایان افزود: بازی حساسی با الاهلی عربستان داریم. از مردم می خواهم برایمان دعا کنند تا بتوانیم به امید خدا به دور بعدی برسیم.