مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 28 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه سیون 2 - اینترمیلان 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره مورد علاقه زیدان به بارسلونا خواهد رفت؟
پنجشنبه, 16 شهریور 1396 ساعت 16:13
ستاره مورد علاقه زیدان به بارسلونا خواهد رفت؟
هرچند فصل نقل و انتقالات تابستانی به تازگی تمام شده؛ ولی از حالا در بارسلونا به فکر آینده و برنامه ریزی برای شکار استعدادهای جوان هستند.

به گزارش "توپ 90"، نقل و انتقالات تابستانی برای بارسلونا خوب پیش نرفت و یک ناکامی تاریخی به نام مدیران این باشگاه ثبت شد.

بارسا نتوانست کوتینیو و دی ماریا، دو گزینه خرید اصلی خود را جذب کند و باید فصل پیش رو را با همین داشته های خود ادامه دهد.

طبق ادعای موندودپورتیوو، مدیران بارسا با درس گرفتن از گذشته قصد دارند از حالا به فکر جذب ستاره های جوانی باشند که به زودی قیمت شان سر به فلک خواهد زد. تجربه ستاره هایی چون دمبله و امباپه که سال گذشته 15 میلیون یورو قیمت داشتند و امسال ارزش شان 10 برابر شد، نشان می دهد که باید اینگونه استعدادها را قبل از مشهور شدن به خدمت گرفت.

در همین راستا مسئولان بارسلونا روی ماکسیم لوپز، ستاره 19 ساله خط میانی مارسی دیدگاه مثبتی دارند و حتی با مدیربرنامه های او نیز گفت و گوهای مثبتی داشته اند. سبک بازی او به فلسفه بارسلونا نزدیک است و همین مساله باعث شده تا بلوگرانا از حالا به فکر بلوکه کردن انتقال او باشد.

لوپز فصل گذشته اولین حضورش در سطح اول فوتبال را با پیراهن مارسی تجربه کرد و در 33 بازی توانست سه گل هم به ثمر برساند. او بسیار مورد علاقه زیدان هم قرار دارد و این امکان بالاست که به زودی رئال نیز برای جذب او پیش قدم شود؛ ولی مسئولان بارسا در مذاکره با مدیر برنامه های لوپز از او قول گرفته اند که برای این بازیکن، بارسا در اولویت قرار داشته باشد.

بارسا البته برنامه ای برای جذب لوپز در زمستان آتی ندارد و روند پیشرفت این بازیکن در فصل جاری را با دقت دنبال خواهد کرد؛ به این امید که تابستان سال بعد بتواند این ستاره جوان را به خدمت بگیرد.