مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مسی؛ دوباره آماج انتقادات رسانه های آرژانتین
چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 16:24
مسی؛ دوباره آماج انتقادات رسانه های آرژانتین
تیم ملی آرژانتین بامداد امروز در زمین خود نتوانست بر ونزوئلا غلبه کند و با نتیجه عجیب 1-1 متوقف شد.

به‌ گزارش ‌"توپ 90"، آرژانتین در خانه و در مقدماتی جام جهانی روسیه برابر ونزوئلا یک بر یک مساوی کرد تا همچنان حضورش در مرحله نهایی مشخص نباشد.

شاگردان خورخه سامپائولی در این بازی نتوانستند آن را به نفع خود به پایان برسانند. حتی لیونل مسی هم به آنها کمک نکرد. به همین خاطر رسانه‌های آرژانتینی دوباره از ستاره کشورشان انتقاد کردند. نشریه اوله با این تیتر به استقبال مسی رفت: "«بهترین»، یک بازیکن معمولی بیشتر نیست."

این روزنامه‌ در ادامه‌ نوشت: مسی نباید در این سطح بازی کند. او در نیمه نخست، بازی قابل قبولی ارائه داد و همان طور که انتظار می‌رفت ظاهر شد. مهاجم آرژانتینی ضربات متعددی به توپ زد و به نظر می‌رسید قرار است شرایط بازی بهتر شود و شاید بازی مورد انتظار همه به نمایش در آید اما تصور اشتباهی بود. در شرایطی که بازیکن اول تیم، کاملا در بازی محو شده بود، آرژانتین در نیمه دوم یکی از بدترین‌های تاریخ خود را به انجام رساند. "بهترین،" یک بازیکن معمولی بیشتر نیست.

نخستین بار نیست که از بازی ستاره آرژانتینی در تیم‌ ‌ملی انتقاد می‌شود. این انتقادها زمانی که مسی احساس کرد نمی‌تواند دیگر در آلبی سلسته بازی کند، بیشتر شد. او پس از شکست در فینال کوپا آمه ‌ریکا برابر شیلی اعلام کرد که دیگر در تیم‌ ‌ملی بازی نمی‌کند. مسی در ضربات پنالتی‌ یک ضربه را از دست داد و پس از بازی گریه کرد.

مهاجم آرژانتینی در مصاحبه‌اش گفت‌: برای من حضور در تیم‌ ‌ملی به پایان رسید. تلاش زیادی کردم. خیلی ناراحتم که آرژانتین نتوانست قهرمان شود. دیگر نمی‌توانم در تیم‌ ‌ملی بازی کنم. اکنون چنین احساسی دارم. اتفاق خیلی تلخی برایم بود. احساس بدی دارم. این قهرمانی برایم اهمیت زیادی داشت. این لحظه سختی برایم است. بازیکنان و کادرفنی فکر می‌کنند که تیم‌ ‌ملی برای من به پایان رسیده است.

بازیکنان بارسلونا سال‌ها است به خاطر عدم موفقیت تیم‌ ‌ملی آرژانتین مورد انتقاد قرار می‌گیرند.