مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دورتموند 1 - منچسترسیتی 0 (چمپیونز کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بدترین کره تاریخ مسافر روسیه شد
سه شنبه, 14 شهریور 1396 ساعت 23:18
بدترین کره تاریخ مسافر روسیه شد
تیم ملی کره جنوبی در حالی راهی جام جهانی شد که شرایط خوبی در مسابقات گذشته نداشت.

به گزارش "توپ 90"، تیم کره جنوبی اگرچه در مسابقات جام ملت های آسیا به فینال رسیده بود، اما در مقدماتی جام جهانی نتوانست نتایج خوبی بگیرد. کره ای ها با اشتیلیکه مربی نام آشنای آلمانی رقابت ها را شروع کردند و بسیار امیدوار بودند تا بتوانند ضمن شکستن طلسم مقابل ایران با اقتدار به جام جهانی بروند؛ اما این تیم بازی هایی را انجام داد که از دید هواداران و کارشناسان بسیار متفاوت از دوره های گذشته بود.


کره جنوبی از 10 مسابقه و 30 امتیاز ممکن 15 امتیاز به سختی کسب کرد و در شرایطی به طور مستقیم بعد از ایران  راهی جام جهانی شد که سایر تیم های گروه حریف خطرناکی برایش نبودند. کره ای ها به واسطه نتایج ضعیف در میانه راه حتی مجبور شدند تغییراتی را روی نیمکت خود نیز ایجاد کنند و از مربی بومی سود ببرند.


شاید اگر ازبکستان از مربی بهتری روی نیمکت خود سود می برد و یا قطر می توانست با بازیکنان دورگه اش نتایج بهتری کسب کند و حتی سوریه و چین خوش شانس تر بودند، اکنون کره جنوبی به طور مستقیم مسافر روسیه نمی شد. کره ای ها نسبت به دوره های قبل که راحت تر از هر تیمی در زمین حاضر می شدند و جواز حضور در جام جهانی را به دست می آوردند، در این دوره موفق نبودند و شاید بتوان گفت هر کاری انجام دادند تا راهی روسیه نشوند؛ اما نتایج سایر تیم های گروه آنها را در رده دوم جدول گروه قرار داد.