بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 25 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سایپا 2 - نفت مسجد سلیمان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

باز هم وعده نافرجام در استادیوم آزادی
چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 00:18
باز هم وعده نافرجام در استادیوم آزادی
در شرایطی که محمدرضا ساکت بیشتر گفتگوهای چند وقت اخیر را حول برگزاری جشن صعود در آزادی اختصاص داده بود، این مساله در پایان دیدار برابر سوریه نهایی نشد.

به گزارش "توپ 90"، تیم ملی ایران در فاصله دو هفته مانده به پایان مرحله انتخابی جام جهانی توانسته بود جواز صعود به روسیه را دریافت کند تا مسوولان فدراسیون از برگزاری جشنی باشکوه در استادیوم آزادی با حضور طرفداران ایرانی خبر دهد.


محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال طی روزهای اخیر بارها با اشاره به برنامه ریزی جالب توجه برای برگزاری جشن باشکوه صعود به جام جهانی از موفقیت برنامه های خود صحبت می کرد. اتفاقی که با حضور جالب توجه هواداران انتظار می رفت به بهترین شکل انجام پذیرد؛ اما در نهایت در دقایق پایانی دیدار ایران برابر سوریه، بلندگوهای استادیوم با اطلاع رسانی جدید در این خصوص اعلام کردند با توجه به ممانعت کنفدراسیون آسیا از برگزاری جشن صعود بازمانده‌اند و قادر به اجرای آن نیستند. مساله ای که در نهایت تنها با مانور پرچمداران به پایان رسید و هواداران و بازیکنان نیز بدون توجه به این مسائل مسیر خروجی را در پیش گرفتند تا نمایان شود همچنان در برگزاری جشن‌ها بی برنامه هستیم.