بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سایپا 2 - نفت مسجد سلیمان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بینی هازارد از آینده نیمار در PSG
دوشنبه, 13 شهریور 1396 ساعت 16:52
پیش بینی هازارد از آینده نیمار در PSG
ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی زمانی برای لیل بازی می کرد و شناخت خوبی از لیگ فرانسه دارد.

به گزارش "توپ 90"، لیگ فرانسه از امسال برای علاقمندان به فوتبال جذاب تر شده است چرا که از این پس نیمار را با پیراهن پی اس جی خواهیم دید. فوق ستاره برزیلی با جدایی از بارسا و انتقال 222 میلیون یورویی اش به پی اس جی، بمب خبری شماره یک نقل و انتقالات لقب گرفت. 

خیلی ها معتقدند که نیمار با این انتقال، شانسش برای تصاحب توپ طلا را کاهش داد و اینکه به زودی از لیگ کسل کننده فرانسه خسته خواهد شد.

هازارد در مصاحبه با مارکا و در مورد نیمار گفت:« لیگ فرانسه لیگ آسانی نیست. آنجا مدافعان سمج و خشنی حضور دارند که مدام شما را تعقیب می کنند. از طرفی نیمار هم یک بازیکن معمولی نیست. او یک فوتبالیست خاص با توانایی های منحصر به فرد است که هر کاری می تواند با توپ انجام دهد. نیمار در تیم بزرگی هم حضور دارد و اطمینان دارم که در پی اس جی موفق خواهد شد.»

زیدان:« او همیشه الگوی من بوده است. وقتی به فوتبال فکر می کنیم؛ به یاد زیدان هم می افتیم. زیدان با توپ همه کار انجام می داد و به تمام افتخارات چه در زمانی که بازی می کرد و چه حالا در دوران مربیگری دست یافته است. او جادویی بود و همیشه از تماشای بازی هایش لذت می برم.»