مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

من بودم، توپ طلا به مسی و رونالدو نمی رسید
دوشنبه, 13 شهریور 1396 ساعت 15:52
من بودم، توپ طلا به مسی و رونالدو نمی رسید
روماریو، اسطوره فوتبال برزیل یک بار دیگر در مصاحبه خود بر این نکته که از رونالدو و مسی بهتر است تاکید کرد.

به گزارش "توپ 90"، روماریو بارها در مصاحبه های خود به این اشاره کرده است که توانایی های او زمانی که بازی می کرد، بیشتر از مسی و رونالدو بود.

روماریو در آیندهوون شهره شد و سپس بین سال های 1993 تا 1995 پیراهن بارسلونایی را بر تن کرد که هدایتش را کرویف بر عهده داشت. او همراه بارسلونا تا فینال لیگ قهرمانان سال 94 نیز پیش رفت اما با 4 گل برابر میلان تن به شکست داد. او یک قهرمانی لالیگا را نیز با بارسلونا جشن گرفت.

روماریو در مورد توپ طلا گفت:« اگر الان بازی می کردم، رونالدو و مسی به توپ طلا نمی رسیدند. در شوتزنی و موقعیت سنجی در محوطه جریمه بسیار بهتر از این دو بودم.»

ترک بارسا:« در بارسلونا از هر نظر راحت بودم ولی به خصوص بعد از قهرمانی در جام جهانی 94 احساس کردم که زمان بازگشتم به برزیل پس از 7 سال حضور در اروپا فرا رسیده است. در برزیل به چهره ای بسیار محبوب تبدیل شده بودم و دوست داشتم به خانواده ام نیز نزدیک تر باشم. در بارسلونا پول بیشتری می گرفتم اما دلایل دیگری برای بازگشت داشتم.»

نیمار:« بارسا با جدایی او بازیکن مهمی را از دست داد. معتقدم نیمار اگر در بارسا می ماند، شانس بیشتری برای توپ طلا داشت ولی حالا در پی اس جی کارش دشوارتر از همیشه است. شنیده ام او در تیم جدیدش خوشحال است و این مهمترین مساله برای هر فوتبالیستی است. اینکه در تیمی بازی کنید که در آن شاد و راحت باشید.»