مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 26 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مصدومیت مجدد امید ابراهیمی از ناحیه قبلی
یکشنبه, 12 شهریور 1396 ساعت 14:13
مصدومیت مجدد امید ابراهیمی از ناحیه قبلی
مصدومیت رهبر خط هافبک استقلال درست از همان نقطه ای که چند وقت قبل آن را عمل جراحی کرده بود، باعث شده که او فعلا نتواند برای استقلال بازی کند.

به گزارش "توپ 90"، امید ابراهیمی در هفته های پایانی فصل گذشته عضله زیر شکمش پاره شد و پیش از آغاز فصل عمل جراحی کرد. امید ابراهیمی چند هفته قبل به تمرینات برگشت و می رفت که آماده حضور در میادین شود  اما به دلیل فشار تمرینات دوباره از ناحیه عضله زیر شکم مصدوم شده است و مدتی شرایط شرکت کردن در تمرینات را ندارد.


امید ابراهیمی در این مدت با تاکید کارلوس کی روش در کیلینیک تیم ملی مشغول مداوای مصدومیتش بوده است اما فشار تمرینات و البته فیزیوتراپی باعث شده او هم مثل میلاد زکی پور مصدومیتش تشدید بشود.


امین نوروزی معاون پزشکی باشگاه استقلال با تایید این خبر به توپ 90 گفت: امید ابراهیمی از ناحیه ای که مصدوم شده بود، دوباره مصدوم شده است. او در این مدت در کیلینیک تیم ملی مراحل درمانی خود را پشت سر می گذاشت و من در جریان روند بهبودی اش نیستم.


او در پاسخ به این سوال که ابراهیمی چقدر باید دور از میادین باشد هم گفت: تا او را نبینم، نمی توانم اظهار نظر قطعی در این باره بکنم ضمن این که من اصلا در جریان روند درمانی او نبودم.


با این شرایط امید ابراهیمی در کنار شهباززاده، منتظری، زکی پور و مجید حسینی بازیکانی هستند که به طور قطع به دلیل مصدومیت بازی با گل گهر در جام حذفی را از دست داده اند.