مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 25 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال کلیولند کاوالیرز-تورنتو رپترز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صنعت نفت در جام حذفی شرکت می کند
شنبه, 11 شهریور 1396 ساعت 09:02
صنعت نفت در جام حذفی شرکت می کند
مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بعد از برگزاری جلسه امشب بین سرمربی و مدیرعامل صنعت نفت آبادان، مقرر شد که این تیم در جام حذفی حضور پیدا کند.

به گزارش "توپ 90"، غلامحسین امین فر درباره انصراف تیمشان از مسابقات جام حذفی اظهار کرد: با توجه به درخواست هواداران فهیم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مبنی بر حضور در جام حذفی فوتبال ایران، جلسه ای میان سرمربی و مدیرعامل موسسه برگزار و در این جلسه مقرر شد که به احترام خواسته دوستداران تیم صنعت نفت، این تیم ٥شنبه در اصفهان به مصاف سپاهان برود.

وی در همین خصوص اضافه کرد: به هر حال با توجه به اینکه ما در ١١روز ٣بازی حساس مقابل سپیدرود، فولاد و پرسپولیس داریم و بازی مقابل سپاهان احتمال آسیب دیدگی بازیکنانمان را بالا میبرد ابتدا به ساکن تصمیم به کناره گیری گرفتیم.

امین فر ادامه داد: در نهایت تصمیم مدیرعامل و کادر فنی بر این شد که تیم فوتبال صنعت نفت با توجه به خواسته هواداران خود، با ترکیبی از بازیکنان جوان و کمتر به میدان رفته خود در دیدار برابر سپاهان در جام حذفی حاضر شود.


مسئولان مسابقات اعلام کرده بودند اگر صنعت نفت در مسابقات شرکت نکند از مسابقات فصل بعد نیز محروم می شود. به نظر می رسد این موضوع باعث تغییر رای نفتی ها شده است.