بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لیون 4 - مارسی 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سانچس دیگر قصد بازی برای آرسنال را ندارد!
جمعه, 10 شهریور 1396 ساعت 20:41
سانچس دیگر قصد بازی برای آرسنال را ندارد!
الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی آرسنال به شدت از اینکه انتقال او به من سیتی نهایی نشد، عصبانی است.

به گزارش "توپ 90"، پپ گواردیولا برای تقویت خط حمله تیمش الکسیس سانچس را به عنوان گزینه اصلی در نظر داشت و سیتی اولین پیشنهاد برای خرید این بازیکن را سه ماه پیش به آرسنال ارائه داد.

مدیران دو باشگاه چندین بار در این مورد تلفنی با هم صحبت کردند؛ اما آرسنالی ها اصرار داشتند که قصد فروش این بازیکن را ندارند. در نهایت توپچی ها اعلام کردند که تنها در صورتی با جدایی این ستاره شیلیایی موافقت می کنند که رحیم استرلینگ راهی امیریتس شود.

سیتی این پیشنهاد را رد کرد؛ اما روز سه شنبه پیشنهادی 60 میلیون یورویی برای خرید الکسیس ارائه دادند که بلافاصله رد شد. پیشنهاد دوم سیتی 65 میلیون پوند بود و آرسنال امید داشت با جذب توماس لمار از موناکو بتواند مجوز جدایی سانچس را نیز صادر کند؛ اما پاسخ رد ستاره موناکو در نهایت باعث شد انتقال سانچس به سیتی نیز منتفی شود.

طبق ادعای وبسایت گل، سانچس از این موضوع به قدری عصبانی است که دیگر قصد ندارد برای آرسنال بازی کند. او می خواهد آرسنالی ها را متقاعد کند که در نقل و انتقالات زمستانی تحت هر شرایطی او را به سیتی انتقال دهند. این در حالی است که احتمالا سیتی در زمستان آتی، پیشنهاد 65 میلیون پوندی خود را به نصف کاهش خواهد داد، چون در آن مقطع، تنها 6 ماه از قرارداد سانچس با آرسنال باقیمانده است.